0
0
00| Kod towaru | FEB 103173 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba połączeń | 3 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik różnicy ciśnień |
| dla numeru OE | 22 77 014 54R |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADK87215 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba połączeń | 3 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik różnicy ciśnień |
| dla numeru OE | 22 77 014 54R |
0
00
00| Kod towaru | DEL DPS00016 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba zestyków | 3 |
| Ciśnienie otwarcia [kPa] | 0,8 |
0
0
0| Kod towaru | EPS 1.993.291 |
| Producent | EPS |
| Opis | czujnik ciśnienia powietrza, adaptacja wysokościowa |
| ciśnienie do [kPa] | 100 |
| Napięcie wyjściowe od [V] | 0,5 |
| Napięcie wyjściowe do [V] | 4,5 |
0
0
0| Kod towaru | FAE 16105 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba zestyków | 3 |
| Do ciśnienia [Pa] | 100000 |
0| Kod towaru | MD 82314 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| dla numeru OE | 22771JG70A |
| Liczba zestyków | 3 |
| Liczba połączeń | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
000| Kod towaru | NTY ECS-RE-000 |
| Producent | NTY |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba zestyków | 3 |
| dla numeru OE | 607 905 05 00 |
| dla numeru OE | 22771 JG70A |
| dla numeru OE | 82 00 469 905 |
| dla numeru OE | 18590 67JB0 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
00| Kod towaru | HP 701 653 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Układ wydechowy | dla poj. z fabr. zamontowanym filtrem sadzy/cząstek stałych |
| Liczba zestyków | 3 |
0
0| Kod towaru | VEM V38-72-0126 |
| Producent | VEMO |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba przewodów | 2 |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Liczba zestyków | 3 |
| dla numeru OE | 22 77 1JG 70A |
| Informacja uzupełniająca | Sterownik / oprogramowanie musi być adoptowany (update) |
0
0
00| Kod towaru | FEB 103173 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba połączeń | 3 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik różnicy ciśnień |
| dla numeru OE | 22 77 014 54R |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADK87215 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba połączeń | 3 |
| Rodzaj czujnika | Czujnik różnicy ciśnień |
| dla numeru OE | 22 77 014 54R |
0
00
00| Kod towaru | DEL DPS00016 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba zestyków | 3 |
| Ciśnienie otwarcia [kPa] | 0,8 |
0
0
0| Kod towaru | EPS 1.993.291 |
| Producent | EPS |
| Opis | czujnik ciśnienia powietrza, adaptacja wysokościowa |
| ciśnienie do [kPa] | 100 |
| Napięcie wyjściowe od [V] | 0,5 |
| Napięcie wyjściowe do [V] | 4,5 |
0
0
0| Kod towaru | FAE 16105 |
| Producent | FAE |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba zestyków | 3 |
| Do ciśnienia [Pa] | 100000 |
0| Kod towaru | MD 82314 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| dla numeru OE | 22771JG70A |
| Liczba zestyków | 3 |
| Liczba połączeń | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
000| Kod towaru | NTY ECS-RE-000 |
| Producent | NTY |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba zestyków | 3 |
| dla numeru OE | 607 905 05 00 |
| dla numeru OE | 22771 JG70A |
| dla numeru OE | 82 00 469 905 |
| dla numeru OE | 18590 67JB0 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
00| Kod towaru | HP 701 653 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Układ wydechowy | dla poj. z fabr. zamontowanym filtrem sadzy/cząstek stałych |
| Liczba zestyków | 3 |
0
0| Kod towaru | VEM V38-72-0126 |
| Producent | VEMO |
| Opis | czujnik, ciśnienie spalin |
| Liczba przewodów | 2 |
| Liczba otworów do mocowania | 1 |
| Kształt obudowy wtyczki | owalny |
| Liczba zestyków | 3 |
| dla numeru OE | 22 77 1JG 70A |
| Informacja uzupełniająca | Sterownik / oprogramowanie musi być adoptowany (update) |
