00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | ASH MA-HY083 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| sparowany numer artykułu | MA-HY084 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0019 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0246 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| dla numeru OE | 546602R100 |
0
0| z prawej | |
| Kod towaru | DAC 454210R |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Parametr | SFE30X162A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | DEC DSB102G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SAC 314 009 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE30X162A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| sparowany numer artykułu | 314 010 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | ASH MA-HY083 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| sparowany numer artykułu | MA-HY084 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0019 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0246 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| dla numeru OE | 546602R100 |
0
0| z prawej | |
| Kod towaru | DAC 454210R |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Parametr | SFE30X162A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | DEC DSB102G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SAC 314 009 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE30X162A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| sparowany numer artykułu | 314 010 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | BIL 22-196347 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| dla numeru OE | 54651-2R600 |
| dla numeru OE | 54660-2R200 |
| dla numeru OE | 54660-2R250 |
| dla numeru OE | 54660-2R400 |
| dla numeru OE | 54660-2R450 |
| dla numeru OE | 54660-2R600 |
| dla numeru OE | 54660-2R700 |
| dla numeru OE | 54660-2R750 |
| dla numeru OE | 54661-2R100 |
| dla numeru OE | 54661-2R200 |
| dla numeru OE | 54661-2R250 |
| dla numeru OE | 54661-2R400 |
| dla numeru OE | 54661-2R450 |
| dla numeru OE | 54661-2R600 |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| sparowany numer artykułu | 22-196330 |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | BIL 35-193661 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| dla numeru OE | 54660-2R100 |
| dla numeru OE | 54660-2R200 |
| dla numeru OE | 54660-2R250 |
| dla numeru OE | 54660-2R400 |
| dla numeru OE | 54660-2R450 |
| dla numeru OE | 54660-2R600 |
| dla numeru OE | 54660-2R700 |
| dla numeru OE | 54660-2R750 |
| dla numeru OE | 54661-2R100 |
| dla numeru OE | 54661-2R200 |
| dla numeru OE | 54661-2R250 |
| dla numeru OE | 54661-2R400 |
| dla numeru OE | 54661-2R450 |
| dla numeru OE | 54661-2R600 |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| sparowany numer artykułu | 35-193654 |
| Układ amortyzacji | Jednorurowy Upside Down |
0
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | KAM 2000060 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | OYO 20A9269-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SRL S010680G |
| Producent | SRLINE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0| Kod towaru | TRW JGM1285T |
| Producent | TRW |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Średnica [mm] | 48 |
| Długość 1 [mm] | 327 |
| Długość 2 [mm] | 489 |
| Średnica korbowodu [mm] | 20 |
| Przestrzegać danych technicznych |
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | BIL 22-196347 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| dla numeru OE | 54651-2R600 |
| dla numeru OE | 54660-2R200 |
| dla numeru OE | 54660-2R250 |
| dla numeru OE | 54660-2R400 |
| dla numeru OE | 54660-2R450 |
| dla numeru OE | 54660-2R600 |
| dla numeru OE | 54660-2R700 |
| dla numeru OE | 54660-2R750 |
| dla numeru OE | 54661-2R100 |
| dla numeru OE | 54661-2R200 |
| dla numeru OE | 54661-2R250 |
| dla numeru OE | 54661-2R400 |
| dla numeru OE | 54661-2R450 |
| dla numeru OE | 54661-2R600 |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| sparowany numer artykułu | 22-196330 |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | BIL 35-193661 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| dla numeru OE | 54660-2R100 |
| dla numeru OE | 54660-2R200 |
| dla numeru OE | 54660-2R250 |
| dla numeru OE | 54660-2R400 |
| dla numeru OE | 54660-2R450 |
| dla numeru OE | 54660-2R600 |
| dla numeru OE | 54660-2R700 |
| dla numeru OE | 54660-2R750 |
| dla numeru OE | 54661-2R100 |
| dla numeru OE | 54661-2R200 |
| dla numeru OE | 54661-2R250 |
| dla numeru OE | 54661-2R400 |
| dla numeru OE | 54661-2R450 |
| dla numeru OE | 54661-2R600 |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| sparowany numer artykułu | 35-193654 |
| Układ amortyzacji | Jednorurowy Upside Down |
0
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | KAM 2000060 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | OYO 20A9269-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SRL S010680G |
| Producent | SRLINE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0| Kod towaru | TRW JGM1285T |
| Producent | TRW |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Średnica [mm] | 48 |
| Długość 1 [mm] | 327 |
| Długość 2 [mm] | 489 |
| Średnica korbowodu [mm] | 20 |
| Przestrzegać danych technicznych |
