0| Kod towaru | ERT 410235 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw tulei prowadzących, zacisk hamulca |
| system hamulcowy | Bosch |
| Średnica 1/Średnica 2 [mm] | 10/10 |
000| Kod towaru | NTY HZT-PL-057A |
| Producent | NTY |
| Opis | mocowanie, zacisk hamulcowy |
| sparowany numer artykułu | HZT-PL-056A |
0
0
00| Kod towaru | ATE 11.8170-1105.1 |
| Producent | ATE |
| Opis | mocowanie, zacisk hamulcowy |
| system hamulcowy | ATE |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D42426C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 40 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 13300885 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D42426K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 40 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 13365462 |
| Wersja | WITH MECHANISM |

0| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D44219S |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| system hamulcowy | ATE |
| Średnica [mm] | 40 |
| Zestaw pełny | |
| Wersja | PISTON KIT+GUIDEPINS |
0
0
00| Kod towaru | AFN D7157C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw tulei prowadzących, zacisk hamulca |
| system hamulcowy | Bosch |
| Średnica 1/Średnica 2 [mm] | 10/10 |
000| Kod towaru | NTY HZT-PL-024A |
| Producent | NTY |
| Opis | mocowanie, zacisk hamulcowy |
0| Kod towaru | ERT 410235 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw tulei prowadzących, zacisk hamulca |
| system hamulcowy | Bosch |
| Średnica 1/Średnica 2 [mm] | 10/10 |
000| Kod towaru | NTY HZT-PL-057A |
| Producent | NTY |
| Opis | mocowanie, zacisk hamulcowy |
| sparowany numer artykułu | HZT-PL-056A |
0
0
00| Kod towaru | ATE 11.8170-1105.1 |
| Producent | ATE |
| Opis | mocowanie, zacisk hamulcowy |
| system hamulcowy | ATE |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D42426C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 40 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 13300885 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D42426K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 40 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 13365462 |
| Wersja | WITH MECHANISM |

0| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D44219S |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| system hamulcowy | ATE |
| Średnica [mm] | 40 |
| Zestaw pełny | |
| Wersja | PISTON KIT+GUIDEPINS |
0
0
00| Kod towaru | AFN D7157C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw tulei prowadzących, zacisk hamulca |
| system hamulcowy | Bosch |
| Średnica 1/Średnica 2 [mm] | 10/10 |
000| Kod towaru | NTY HZT-PL-024A |
| Producent | NTY |
| Opis | mocowanie, zacisk hamulcowy |
