000| Kod towaru | VER TS6996 |
| Producent | VERNET |
| Opis | przełącznik termiczny, wentylator chłodnicy |
| Wymiar gwintu | M22x1.5 |
| Rodzaj czujnika | typ czujnika otwarty |
| Temperatura robocza od [°C] | 97 |
| Temperatura robocza do [°C] | 92 |
0| Kod towaru | MD 82629 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | przełącznik termiczny, wentylator chłodnicy |
| dla numeru OE | PRC3366 |
| Wymiar gwintu | M22x1,5 mm |
| Rozmiar klucza | 29 mm |
| Liczba zestyków | 2 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyk płaski |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Punkt włączania od [°C] | 102 |
| Punkt włączania do [°C] | 97 |
| Kolor wtyczki | czarny |
000| Kod towaru | VER TS6996 |
| Producent | VERNET |
| Opis | przełącznik termiczny, wentylator chłodnicy |
| Wymiar gwintu | M22x1.5 |
| Rodzaj czujnika | typ czujnika otwarty |
| Temperatura robocza od [°C] | 97 |
| Temperatura robocza do [°C] | 92 |
0| Kod towaru | MD 82629 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | przełącznik termiczny, wentylator chłodnicy |
| dla numeru OE | PRC3366 |
| Wymiar gwintu | M22x1,5 mm |
| Rozmiar klucza | 29 mm |
| Liczba zestyków | 2 |
| Rodzaj wtyczki | Wtyk płaski |
| Kształt obudowy wtyczki | okrągły |
| Punkt włączania od [°C] | 102 |
| Punkt włączania do [°C] | 97 |
| Kolor wtyczki | czarny |
