0
0| Kod towaru | TRU 02.25.031 |
| Producent | TRUCKTEC AUTOMOTIVE |
| Opis | uszczelka, miska olejowa (przekładnia automatyczna) |
| dla numeru OE | 140 271 0080 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 10072 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | uszczelka, miska olejowa (przekładnia automatyczna) |
| Materiał | ACM (poliakryl-kauczuk) |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
| Kod towaru | AIC 56304SET |
| Producent | AIC |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | 722.600-699 |
| Informacja uzupełniająca | z wtyczką |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji lub do 75 000 km |
0
0
0| Kod towaru | DRM DRM0916 |
| Producent | DR.MOTOR AUTOMOTIVE |
| Opis | uszczelka, miska olejowa (przekładnia automatyczna) |
0
0
00| Kod towaru | ELR 295.540 |
| Producent | ELRING |
| Opis | uszczelka, miska olejowa (przekładnia automatyczna) |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | W5A 300-580 |
| Typ skrzyni biegów | 722.6.. |
| Typ skrzyni biegów | A96.10 Tiptronic |
| Typ skrzyni biegów | A96.35 Tiptronic |
| Typ skrzyni biegów | A96.50 Tiptronic |
| Typ skrzyni biegów | DGJ/DGU |
| Numer taryfy materiału | 8409999990 |
0
0
00| Kod towaru | KNE HX81D |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr automatycznej skrzyni biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 186,9 |
| Szerokość [mm] | 112 |
| Wysokość [mm] | 50,4 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 29 |
| Typ skrzyni biegów | 722.6 |
| Typ skrzyni biegów | W5A 330 |
| Typ skrzyni biegów | W5A 380 |
| Typ skrzyni biegów | W5A 580 |
| Typ skrzyni biegów | W5A 900 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelnienie miękkim materiałem |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 50000 |
| Długość opakowania [cm] | 17,9 |
| Ciężar netto [g] | 230 |
| Wysokość opakowania [cm] | 30,40 |
| Szerokość opakowania [cm] | 5,80 |
000| Kod towaru | NTY FSF-PS-003 |
| Producent | NTY |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| dodatkowo potrzebne artykuły, patrz lista akcesoriów | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
0
00| Kod towaru | VAI 30-2254-BEK |
| Producent | VAICO |
| Opis | zestaw części, wymiana oleju automatycznej skrzyni biegów |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez oleju |
| Typ skrzyni biegów | W5A 900 |
| Typ skrzyni biegów | W5A 580 |
| Typ skrzyni biegów | W5A 380 |
| Typ skrzyni biegów | W5A 330 |
| Typ skrzyni biegów | 722,6 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| alternatywnie | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dodatkowo potrzebne artykuły, patrz lista akcesoriów | |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 4 |
0
0| Kod towaru | VAI 30-7231-1 |
| Producent | VAICO |
| Opis | uszczelka, przekładnia automatyczna |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | 722,6 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 4 |
0
00
0| Kod towaru | VAI 30-7313 |
| Producent | VAICO |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 50000 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 3 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| dodatkowo potrzebne artykuły, patrz lista akcesoriów | |
| Typ skrzyni biegów | 722,6 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Informacja uzupełniająca | z wtyczką |
0
0
00| Kod towaru | FEB 10072 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | uszczelka, miska olejowa (przekładnia automatyczna) |
| Materiał | ACM (poliakryl-kauczuk) |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
| Kod towaru | AIC 56304SET |
| Producent | AIC |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | 722.600-699 |
| Informacja uzupełniająca | z wtyczką |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji lub do 75 000 km |
0
0
0| Kod towaru | DRM DRM0916 |
| Producent | DR.MOTOR AUTOMOTIVE |
| Opis | uszczelka, miska olejowa (przekładnia automatyczna) |
0
0
00| Kod towaru | ELR 295.540 |
| Producent | ELRING |
| Opis | uszczelka, miska olejowa (przekładnia automatyczna) |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | W5A 300-580 |
| Typ skrzyni biegów | 722.6.. |
| Typ skrzyni biegów | A96.10 Tiptronic |
| Typ skrzyni biegów | A96.35 Tiptronic |
| Typ skrzyni biegów | A96.50 Tiptronic |
| Typ skrzyni biegów | DGJ/DGU |
| Numer taryfy materiału | 8409999990 |
0
0
00| Kod towaru | KNE HX81D |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr automatycznej skrzyni biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów | Automatyczna skrzynia biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 186,9 |
| Szerokość [mm] | 112 |
| Wysokość [mm] | 50,4 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 29 |
| Typ skrzyni biegów | 722.6 |
| Typ skrzyni biegów | W5A 330 |
| Typ skrzyni biegów | W5A 380 |
| Typ skrzyni biegów | W5A 580 |
| Typ skrzyni biegów | W5A 900 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Rodzaj uszczelnienia | Uszczelnienie miękkim materiałem |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 50000 |
| Długość opakowania [cm] | 17,9 |
| Ciężar netto [g] | 230 |
| Wysokość opakowania [cm] | 30,40 |
| Szerokość opakowania [cm] | 5,80 |
000| Kod towaru | NTY FSF-PS-003 |
| Producent | NTY |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| dodatkowo potrzebne artykuły, patrz lista akcesoriów | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
0
00| Kod towaru | VAI 30-2254-BEK |
| Producent | VAICO |
| Opis | zestaw części, wymiana oleju automatycznej skrzyni biegów |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez oleju |
| Typ skrzyni biegów | W5A 900 |
| Typ skrzyni biegów | W5A 580 |
| Typ skrzyni biegów | W5A 380 |
| Typ skrzyni biegów | W5A 330 |
| Typ skrzyni biegów | 722,6 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| alternatywnie | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Jednostka ilości | Zestaw |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| dodatkowo potrzebne artykuły, patrz lista akcesoriów | |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 4 |
0
0| Kod towaru | VAI 30-7231-1 |
| Producent | VAICO |
| Opis | uszczelka, przekładnia automatyczna |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| Typ skrzyni biegów | 722,6 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 60000 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 4 |
0
00
0| Kod towaru | VAI 30-7313 |
| Producent | VAICO |
| Opis | zestaw filtra hydraulicznego, automatyczna skrzynia biegów |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [km] | 50000 |
| Zalecany okres międzyprzeglądowy [lata] | 3 |
| Rodzaj skrzyni biegów | Przekładnia automatyczna 5-biegowa |
| dodatkowo potrzebne artykuły, patrz lista akcesoriów | |
| Typ skrzyni biegów | 722,6 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Informacja uzupełniająca | z wtyczką |
