00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | DEC DSB113G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | ASH MA-00123 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| sparowany numer artykułu | MA-00122 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0150 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0152 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0246 |
| dla numeru OE | 5202GX |
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | BIL 22-118615 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| sparowany numer artykułu | 22-118608 |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | DAC 451926 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
000
000| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | KYB 334827 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 334826 |
0
00
00| Kod towaru | MON G8017 |
| Producent | MONROE |
| Opis |
0
0
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SAC 312 419 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X141A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| sparowany numer artykułu | 312 420 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Oś przednia, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | GH-351902H |
| Producent | GH |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | GH-351902V |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | GH-694701 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | BIL 35-140801 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| sparowany numer artykułu | 35-140795 |
| Układ amortyzacji | Jednorurowy Upside Down |
0
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | KAM 2000399 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
000| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | NTY A-CT-006 |
| Producent | NTY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator bez sprężyny odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| sparowany numer artykułu | A-CT-007 |
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | PRF PX5-FC625 |
| Producent | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | PX5-FC620 |
0
0
0| Kod towaru | SAC 350 699 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| sparowany numer artykułu | 350 687 |
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SRL S010596G |
| Producent | SRLINE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Oś przednia, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | GH-351902H |
| Producent | GH |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | GH-351902V |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | GH-694701 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | BIL 35-140801 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| sparowany numer artykułu | 35-140795 |
| Układ amortyzacji | Jednorurowy Upside Down |
0
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | KAM 2000399 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
000| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | NTY A-CT-006 |
| Producent | NTY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator bez sprężyny odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| sparowany numer artykułu | A-CT-007 |
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | PRF PX5-FC625 |
| Producent | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | PX5-FC620 |
0
0
0| Kod towaru | SAC 350 699 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| sparowany numer artykułu | 350 687 |
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SRL S010596G |
| Producent | SRLINE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
