0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | DAC 451958 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Parametr | SFE38/25X197A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 62 |
| Średnica korbowodu [mm] | 25 |
00| Kod towaru | DEC DSB006G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
000| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | FAS FT11009 |
| Producent | FAST |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Kod obciążenia użytecznego | 18Q |
0
0
00| Kod towaru | SAC 280 975 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Parametr | SFE38/25X197A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | SRL S010238G |
| Producent | SRLINE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Średnica otworu [mm] | 16 |
| Wymiar gwintu | M14x1,5 mm |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 90 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 54 |
| Średnica korbowodu [mm] | 25 |
| Długość tłoczyska [mm] | 289 |
| Układ amortyzacji | dwururka |
