0
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | TRW JGE217T |
| Producent | TRW |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Liczba na oś | 1 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | ASH MA-20065 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| maks. długość [mm] | 620 |
| dla numeru OE | 4853149275 |
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | ASH MA-22075 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| maks. długość [mm] | 595 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| dla numeru OE | 4853149128 |
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | ASH MA-22101 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| maks. długość [mm] | 620 |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| dla numeru OE | 5202C7 |
00| Kod towaru | ASH MA-22106 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | BIL 19-151113 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Kod towaru | DAC 564552 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Parametr | SEOV30X252A |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
00| Kod towaru | DEC DSF057G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | KYB 243033 SR |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Układ amortyzacji | rura pojedyncza |
| maks. długość [mm] | 620 |
0
000
0000| Oś tylna | |
| Kod towaru | KYB 343272 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| maks. długość [mm] | 620 |
0
000
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | KYB 343313 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| maks. długość [mm] | 595 |
0
000
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | KYB 353017 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| maks. długość [mm] | 595 |
0
000
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | KYB 553195 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Układ amortyzacji | rura pojedyncza |
| maks. długość [mm] | 620 |
0
0
00| Kod towaru | SAC 310 706 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Parametr | SEOV30X252A |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
0
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | TRW JGE217T |
| Producent | TRW |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Liczba na oś | 1 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | ASH MA-20065 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| maks. długość [mm] | 620 |
| dla numeru OE | 4853149275 |
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | ASH MA-22075 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| maks. długość [mm] | 595 |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| dla numeru OE | 4853149128 |
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | ASH MA-22101 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| maks. długość [mm] | 620 |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| dla numeru OE | 5202C7 |
00| Kod towaru | ASH MA-22106 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | BIL 19-151113 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Kod towaru | DAC 564552 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Parametr | SEOV30X252A |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
00| Kod towaru | DEC DSF057G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | KYB 243033 SR |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Układ amortyzacji | rura pojedyncza |
| maks. długość [mm] | 620 |
0
000
0000| Oś tylna | |
| Kod towaru | KYB 343272 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| maks. długość [mm] | 620 |
0
000
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | KYB 343313 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| maks. długość [mm] | 595 |
0
000
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | KYB 353017 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| maks. długość [mm] | 595 |
0
000
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | KYB 553195 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Układ amortyzacji | rura pojedyncza |
| maks. długość [mm] | 620 |
0
0
00| Kod towaru | SAC 310 706 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Parametr | SEOV30X252A |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
0
0
0| Kod towaru | SAC 280 900 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Parametr | SEOV26X243A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | SRL S011520G |
| Producent | SRLINE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0
0| Kod towaru | SAC 280 900 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Parametr | SEOV26X243A |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | SRL S011520G |
| Producent | SRLINE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
