0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | DAC 454520L |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | ASH MA-20003 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | MA-20005 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| dla numeru OE | 4852009660 |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | BIL 22-156358 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| sparowany numer artykułu | 22-156365 |
| Układ amortyzacji | dwururka |

0
0| Kod towaru | SG334816 |
| Producent | DAICHI JAPAN |
| Opis |
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | DEC DSB152G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
0000| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KYB 334816 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 334815 |
0
0
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 311 911 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32X149A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| sparowany numer artykułu | 311 910 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | TRW JGM1029T |
| Producent | TRW |
| Opis | amortyzator |
| Liczba na oś | 1 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna obejma |
| Długość 1 [mm] | 469 |
| Długość 2 [mm] | 339 |
| Średnica [mm] | 51 |
| Średnica obudowy amortyzatora [mm] | 22 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | DAC 454520L |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | ASH MA-20003 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | MA-20005 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| dla numeru OE | 4852009660 |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | BIL 22-156358 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| sparowany numer artykułu | 22-156365 |
| Układ amortyzacji | dwururka |

0
0| Kod towaru | SG334816 |
| Producent | DAICHI JAPAN |
| Opis |
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | DEC DSB152G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
0000| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KYB 334816 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 334815 |
0
0
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 311 911 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32X149A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| sparowany numer artykułu | 311 910 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | TRW JGM1029T |
| Producent | TRW |
| Opis | amortyzator |
| Liczba na oś | 1 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna obejma |
| Długość 1 [mm] | 469 |
| Długość 2 [mm] | 339 |
| Średnica [mm] | 51 |
| Średnica obudowy amortyzatora [mm] | 22 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
0
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KAM 2000277 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 317 121 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X130A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| sparowany numer artykułu | 317 122 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SRL S010535G |
| Producent | SRLINE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KAM 2000277 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 317 121 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X130A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| sparowany numer artykułu | 317 122 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SRL S010535G |
| Producent | SRLINE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
