0
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | KAM 2000420 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Podwozie | dla pojazdów z zawieszeniem standardowym |
0
0
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SAC 312 904 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Parametr | SFE32X174A |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| sparowany numer artykułu | 312 905 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 317 149 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X187A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| sparowany numer artykułu | 317 150 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | ASH MA-22017 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | MA-22016 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0062 |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| dla numeru OE | 4851049455 |
0
0
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SAC 317 150 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X187A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| sparowany numer artykułu | 317 149 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
