00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | ASH MA-20005 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | MA-20003 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| dla numeru OE | 4851009800 |
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | BIL 22-156365 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| sparowany numer artykułu | 22-156358 |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | DAC 454520R |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | DEC DSB153G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
0000| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | KYB 334815 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 334816 |
0
0
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SAC 311 910 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32X149A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| sparowany numer artykułu | 311 911 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | TRW JGM1029T |
| Producent | TRW |
| Opis | amortyzator |
| Liczba na oś | 1 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna obejma |
| Długość 1 [mm] | 469 |
| Długość 2 [mm] | 339 |
| Średnica [mm] | 51 |
| Średnica obudowy amortyzatora [mm] | 22 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | ASH MA-20005 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | MA-20003 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| dla numeru OE | 4851009800 |
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | BIL 22-156365 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| sparowany numer artykułu | 22-156358 |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | DAC 454520R |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | DEC DSB153G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
0000| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | KYB 334815 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | 334816 |
0
0
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SAC 311 910 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32X149A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| sparowany numer artykułu | 311 911 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | TRW JGM1029T |
| Producent | TRW |
| Opis | amortyzator |
| Liczba na oś | 1 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna obejma |
| Długość 1 [mm] | 469 |
| Długość 2 [mm] | 339 |
| Średnica [mm] | 51 |
| Średnica obudowy amortyzatora [mm] | 22 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
0
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | KAM 2000276 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | MMA 5448GR |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Długość [mm] | 501 |
| Długość 2 [mm] | 337 |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Średnica 1 [mm] | 50 |
| Średnica 2 [mm] | 32 |
| sparowany numer artykułu | 355448070200 |
| Rodzaj resorowania | dla pojazdów z zawieszeniem ze sprężynami śrubowymi |
000| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | NTY A-TY-004 |
| Producent | NTY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | PRF PX5-FC165 |
| Producent | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | PX5-FC160 |
0
0
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SAC 317 122 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X130A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| sparowany numer artykułu | 317 121 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SRL S010534G |
| Producent | SRLINE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | KAM 2000276 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | MMA 5448GR |
| Producent | MAGNETI MARELLI |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Długość [mm] | 501 |
| Długość 2 [mm] | 337 |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Średnica 1 [mm] | 50 |
| Średnica 2 [mm] | 32 |
| sparowany numer artykułu | 355448070200 |
| Rodzaj resorowania | dla pojazdów z zawieszeniem ze sprężynami śrubowymi |
000| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | NTY A-TY-004 |
| Producent | NTY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | PRF PX5-FC165 |
| Producent | PROFLEX AUTOMOTIVE |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Typ amortyzatora | Amortyzator ze sprężyną odbicia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| sparowany numer artykułu | PX5-FC160 |
0
0
00| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SAC 317 122 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X130A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| sparowany numer artykułu | 317 121 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | SRL S010534G |
| Producent | SRLINE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
