00| Kod towaru | ASH 10-09-985 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 97 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Średnica zabudowy [mm] | 72 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 - 16 UNF |
| dla numeru OE | 210101012005 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN12119 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
00| Kod towaru | ASH 10-09-985 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 97 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Średnica zabudowy [mm] | 72 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 - 16 UNF |
| dla numeru OE | 210101012005 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADN12119 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | FEB 180010 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
