0
0
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D02519 |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Średnica [mm] | 38 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| system hamulcowy | LUCAS/TRW |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | Stal |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D02519K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | TRW |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
| dla numeru OE | 8X0615423A |
| Kod towaru | DAC BA2600 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zacisk hamulca |
| Ograniczenia producenta | TRW |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z osadzeniem typu pięść |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| Średnica 1 [mm] | 38 |
| Materiał | Żeliwo |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 150220-C |
| Producent | ERT |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Średnica [mm] | 38 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| system hamulcowy | LUCAS/TRW |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | Stal |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 150220K |
| Producent | ERT |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | TRW |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
| dla numeru OE | 8X0615423A |
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | FBE 0175-ACA20R |
| Producent | FEBEST |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 32 |
| system hamulcowy | SUMITOMO |
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | FBE 0176-ACA20R |
| Producent | FEBEST |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
0
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | JPN 21H9279-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Materiał | Żeliwo |
| system hamulcowy | TRW |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
0
0
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | KAM JBC0519 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| Materiał | Żeliwo |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez silnika elektrycznego |
| system hamulcowy | TRW |
| sparowany numer artykułu | JBC0520 |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 110 |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 10 |
000| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | NTY HZT-NS-006 |
| Producent | NTY |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| Informacja uzupełniająca | bez ramy mocującej |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| sparowany numer artykułu | HZT-NS-007 |
0
00
000| Kod towaru | LUC BHN812E |
| Producent | TRW |
| Opis | zacisk hamulca |
| Ograniczenia producenta | TRW |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z osadzeniem typu pięść |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| Materiał | Żeliwo |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| sparowany numer artykułu | BHN813E |
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego | |
| Przestrzegać danych technicznych |
0
0
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D02519 |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Średnica [mm] | 38 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| system hamulcowy | LUCAS/TRW |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | Stal |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D02519K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | TRW |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
| dla numeru OE | 8X0615423A |
| Kod towaru | DAC BA2600 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | zacisk hamulca |
| Ograniczenia producenta | TRW |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z osadzeniem typu pięść |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| Średnica 1 [mm] | 38 |
| Materiał | Żeliwo |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 150220-C |
| Producent | ERT |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Średnica [mm] | 38 |
| Wysokość [mm] | 51 |
| system hamulcowy | LUCAS/TRW |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | Stal |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 150220K |
| Producent | ERT |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | TRW |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Wysokość [mm] | 51 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
| dla numeru OE | 8X0615423A |
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | FBE 0175-ACA20R |
| Producent | FEBEST |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 32 |
| system hamulcowy | SUMITOMO |
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | FBE 0176-ACA20R |
| Producent | FEBEST |
| Opis | tłoczek, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
0
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | JPN 21H9279-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Materiał | Żeliwo |
| system hamulcowy | TRW |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
0
0
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | KAM JBC0519 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| Materiał | Żeliwo |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez silnika elektrycznego |
| system hamulcowy | TRW |
| sparowany numer artykułu | JBC0520 |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 110 |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 10 |
000| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | NTY HZT-NS-006 |
| Producent | NTY |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| Informacja uzupełniająca | bez ramy mocującej |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| sparowany numer artykułu | HZT-NS-007 |
0
00
000| Kod towaru | LUC BHN812E |
| Producent | TRW |
| Opis | zacisk hamulca |
| Ograniczenia producenta | TRW |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z osadzeniem typu pięść |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| Materiał | Żeliwo |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| sparowany numer artykułu | BHN813E |
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego | |
| Przestrzegać danych technicznych |
