0
00
00| Kod towaru | VAL 586023 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,282 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 38813 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0| Kod towaru | DEC A210074 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 93 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52122 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DEC A210006 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 80 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 78 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
0
00
00| Kod towaru | VAL 586039 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,282 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 38813 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0| Kod towaru | DEC A210074 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 93 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 76 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52122 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DEC A210006 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 80 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 78 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
0
00
00| Kod towaru | VAL 586039 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 85 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 77 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
| Ciężar [kg] | 0,282 |
