| po stronie silnika, góra | |
| Kod towaru | AIC 57150 |
| Producent | AIC |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | góra |
| Strona zabudowy | po stronie silnika |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji lub do 75 000 km |
0
0
0| z tyłu po prawej | |
| Kod towaru | SKV 24SKV029 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Ciężar [kg] | 0,22 |
| Przewód układu chłodzącego | Strona zimna |
| Przewód układu chłodzącego | przewód rurowy do bloku silnika |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) | |
000| Kod towaru | FAS FT61860 |
| Producent | FAST |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
0| Kod towaru | GAT 09-0293 |
| Producent | GATES |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Materiał | PE (polietylen) |
| Kolor | czarny |
| Długość przewodu elastycznego [mm] | 150 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 47 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 50 |
| przestrzegać broszury |
00| Kod towaru | IMP 221935 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| dla numeru OE | 3B0145838A |
| Materiał | Guma |
| Masa [g] | 220 |
| Producent złącz wtykowych | HENN |
| Długość [mm] | 154 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 52 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 49 |
0| Kod towaru | MD 96038 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| dla numeru OE | 3B0145838A |
0| Kod towaru | MC09738 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Ciężar [kg] | 0,18 |
| Masa [g] | 180 |
| góra | |
| Kod towaru | MTG 2400117 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| dla numeru OE | 3B0 145 838 A |
| Przewód turbosprężarki | Połączenie rurowe do turbosprężarki |
| Strona zabudowy | góra |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z szybkozłączką |
| Informacja uzupełniająca | bez opaski zaciskowej |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2400580 |
00| po stronie silnika, góra | |
| Kod towaru | HP 114 494 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | góra |
| Strona zabudowy | po stronie silnika |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Rodzaj przewodu | Wąż kształtowy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z szybkozłączką |
