0
00
00| Kod towaru | DEL TSP0435002 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
0
00
00| Kod towaru | DEL TSP0435017 |
| Producent | DELPHI |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
0
00
00| Kod towaru | DEN DPS09003 |
| Producent | DENSO |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| Rodzaj gwintu | Gwint UNF |
| Wymiar gwintu | 7/16" 20 UNF-2B |
| Kolor | zielony |
| Rodzaj wtyczki | żeński |
| dla numeru OE | 46476438 |
| Masa [g] | 78 |
| Ciężar brutto [g] | 112 |
| artykuł alternatywny | - |
0
0
0| Kod towaru | SKV 95SKV107 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,08 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Liczba zestyków | 5 |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
0
0
00| Kod towaru | NRF 38922 |
| Producent | NRF |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| Liczba zestyków | 5 |
| Wymiar gwintu | 7/16-20 Female |
| Napięcie [V] | 12 |
| Czynnik chłodniczy | R 134a |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
000| Kod towaru | NTY EAC-FT-000 |
| Producent | NTY |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| Napięcie [V] | 12 |
| Wymiar gwintu | 7/16"-20 UNF |
| Liczba zestyków | 5 |
| Czynnik chłodniczy | R 134a |
| Rozmiar klucza | 19 |
0
00
00| Kod towaru | VAL 509476 |
| Producent | VALEO |
| Opis |
| Kod towaru | AIC 57214 |
| Producent | AIC |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| Liczba zestyków | 5 |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji lub do 75 000 km |
0| Kod towaru | MD K52015 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| dla numeru OE | 60625482 |
| Wymiar gwintu | 7/16 |
| Rodzaj gwintu | Gwint UNF |
| Liczba zestyków | 5 |
0| Kod towaru | MD K52016 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| dla numeru OE | 46476438 |
| Wymiar gwintu | 7/16 |
| Rodzaj gwintu | Gwint UNF |
| Liczba zestyków | 5 |
| Kod towaru | MTG 0917272 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| Liczba zestyków | 5 |
| Wymiar gwintu | 7/16" 20 UNF-2B |
| Czynnik chłodniczy | R 134a |
| Kolor wtyczki | zielony |
| alternatywny zestaw naprawczy | 2324177 |
0
0
0| Kod towaru | NIS 301019 |
| Producent | NISSENS |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Materiał | Aluminium |
| Liczba zestyków | 5 |
| Rodzaj wtyczki | żeński |
| Rozmiar klucza | HEX 19 |
| Wymiar gwintu | 7/16-20UNF-20 |
| Napięcie [V] | 5 |
0
0| Kod towaru | VEM V24-73-0033 |
| Producent | VEMO |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| Liczba zestyków | 5 |
| Kolor obudowy | zielony |
| Kod towaru | AIC 57214 |
| Producent | AIC |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| Liczba zestyków | 5 |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji lub do 75 000 km |
0| Kod towaru | MD K52015 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| dla numeru OE | 60625482 |
| Wymiar gwintu | 7/16 |
| Rodzaj gwintu | Gwint UNF |
| Liczba zestyków | 5 |
0| Kod towaru | MD K52016 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| dla numeru OE | 46476438 |
| Wymiar gwintu | 7/16 |
| Rodzaj gwintu | Gwint UNF |
| Liczba zestyków | 5 |
| Kod towaru | MTG 0917272 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| Liczba zestyków | 5 |
| Wymiar gwintu | 7/16" 20 UNF-2B |
| Czynnik chłodniczy | R 134a |
| Kolor wtyczki | zielony |
| alternatywny zestaw naprawczy | 2324177 |
0
0
0| Kod towaru | NIS 301019 |
| Producent | NISSENS |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Materiał | Aluminium |
| Liczba zestyków | 5 |
| Rodzaj wtyczki | żeński |
| Rozmiar klucza | HEX 19 |
| Wymiar gwintu | 7/16-20UNF-20 |
| Napięcie [V] | 5 |
0
0| Kod towaru | VEM V24-73-0033 |
| Producent | VEMO |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| Liczba zestyków | 5 |
| Kolor obudowy | zielony |
