0
0
00| Kod towaru | AFN D8333T |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 25 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 83 |
| Wysokość [mm] | 120 |
0
0
000| Od strony koła | |
| Kod towaru | FAS FT28327K |
| Producent | FAST |
| Opis | osłona, wał napędowy |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Materiał | Termoplast |
0
0
00| Kod towaru | AFN D8367 |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 22 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 69 |
| Wysokość [mm] | 86 |
| dla numeru OE | 1603260 |
00| Od strony koła | |
| Kod towaru | IMP 29054 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | osłona, wał napędowy |
| dla numeru OE | TDR100950 |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Materiał | Guma |
| Masa [g] | 98 |
| Długość [mm] | 124 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 25 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 82 |
| Od strony koła | |
| Kod towaru | IMP 29054/TE |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | osłona, wał napędowy |
| dla numeru OE | TDR100950 |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 84 |
| Długość [mm] | 124 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 25 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 82 |
0| Od strony koła | |
| Kod towaru | IMP 33522 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| dla numeru OE | TDR100950 |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Materiał | Guma |
| Masa [g] | 251 |
| Producent obejm | OETIKER |
| Długość [mm] | 124 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 25 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 82 |
| Od strony koła | |
| Kod towaru | IMP 33522/TE |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| dla numeru OE | 374434 |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 248 |
| Numer komponentu | 4 |
| Producent obejm | OETIKER |
| Długość [mm] | 124 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 25 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 82 |
0
0
00| Kod towaru | AFN D8333T |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 25 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 83 |
| Wysokość [mm] | 120 |
0
0
000| Od strony koła | |
| Kod towaru | FAS FT28327K |
| Producent | FAST |
| Opis | osłona, wał napędowy |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Materiał | Termoplast |
0
0
00| Kod towaru | AFN D8367 |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 22 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 69 |
| Wysokość [mm] | 86 |
| dla numeru OE | 1603260 |
00| Od strony koła | |
| Kod towaru | IMP 29054 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | osłona, wał napędowy |
| dla numeru OE | TDR100950 |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Materiał | Guma |
| Masa [g] | 98 |
| Długość [mm] | 124 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 25 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 82 |
| Od strony koła | |
| Kod towaru | IMP 29054/TE |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | osłona, wał napędowy |
| dla numeru OE | TDR100950 |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 84 |
| Długość [mm] | 124 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 25 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 82 |
0| Od strony koła | |
| Kod towaru | IMP 33522 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| dla numeru OE | TDR100950 |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Materiał | Guma |
| Masa [g] | 251 |
| Producent obejm | OETIKER |
| Długość [mm] | 124 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 25 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 82 |
| Od strony koła | |
| Kod towaru | IMP 33522/TE |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| dla numeru OE | 374434 |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 248 |
| Numer komponentu | 4 |
| Producent obejm | OETIKER |
| Długość [mm] | 124 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 25 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 82 |
000| Od strony skrzyni biegów, Oś przednia, Oś przednia po obydwu stronach, Oś przedn | |
| Kod towaru | FAS FT28044K |
| Producent | FAST |
| Opis | osłona, wał napędowy |
| Strona zabudowy | Od strony skrzyni biegów |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Materiał | Guma |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Rodzaj przegubu | Przegub statywu trójnożnego |
| Informacja uzupełniająca | z opaskami zaciskowymi |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 22 |
0| Od strony skrzyni biegów, Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | MC00148 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | osłona, wał napędowy |
| Strona zabudowy | Od strony skrzyni biegów |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Ciężar [kg] | 0,12 |
| Rodzaj przegubu | Przegub statywu trójnożnego |
| Masa [g] | 120 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 22 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 69 |
0| Od strony koła, Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | MC00155 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | osłona, wał napędowy |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Ciężar [kg] | 0,18 |
| Materiał | Guma |
| Masa [g] | 180 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 26 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 84 |
0
0| Od strony skrzyni biegów, Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | MC01148 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Strona zabudowy | Od strony skrzyni biegów |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Wysokość [mm] | 86 |
| Ciężar [kg] | 0,22 |
| Rodzaj przegubu | Przegub statywu trójnożnego |
| Masa [g] | 220 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 22 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 69 |
0| Od strony koła, Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | MC01155 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Ciężar [kg] | 0,28 |
| Materiał | Guma |
| Masa [g] | 280 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 24 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 80 |
