0
0
00| Kod towaru | FEB 38813 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADF122208 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr powietrza |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 285 |
| Szerokość [mm] | 155 |
| Wysokość [mm] | 46 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADF122512 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 345 |
| Szerokość [mm] | 149 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52122 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
| Kod towaru | DAC DFO1001 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 76,5 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76,5 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 70 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
0| Kod towaru | DEC A140677 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr powietrza |
| Rodzaj filtra | Filtr powietrza |
| Długość [mm] | 287 |
| Szerokość [mm] | 156 |
| Wysokość [mm] | 45 |
0| Kod towaru | DEC A210006 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 80 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 78 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
0| Kod towaru | DEC M110055 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 350 |
| Szerokość [mm] | 162 |
| Wysokość [mm] | 29 |
0| Kod towaru | DP1110.10.0596 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr powietrza |
| Długość [mm] | 285 |
| Szerokość [mm] | 155 |
| Wysokość [mm] | 45 |
| Długość całkowita [mm] | 288 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
0| Kod towaru | DP1110.11.0122 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 77 |
| Ciśnienie otwarcia [bar] | 1,2 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
0
00| Kod towaru | FEB 12766 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr powietrza |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 285 |
| Szerokość [mm] | 155 |
| Wysokość [mm] | 46 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 17556 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 345 |
| Szerokość [mm] | 149 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0| Kod towaru | FEB 176713 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0| Kod towaru | FEB 177662 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | FEB 39747 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | FEB 39759 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | FEB 39760 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
00| Kod towaru | HP 300 072 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr powietrza |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Kształt | prostokątny |
| materiał ramki | Tworzywo sztuczne |
| Długość [mm] | 287 |
| Szerokość [mm] | 157 |
| Wysokość [mm] | 46 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 38813 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADF122208 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr powietrza |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 285 |
| Szerokość [mm] | 155 |
| Wysokość [mm] | 46 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADF122512 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 345 |
| Szerokość [mm] | 149 |
| Wysokość [mm] | 30 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52122 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
| Kod towaru | DAC DFO1001 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 76,5 |
| Wymiar gwintu | 3/4-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 76,5 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 70 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
0| Kod towaru | DEC A140677 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr powietrza |
| Rodzaj filtra | Filtr powietrza |
| Długość [mm] | 287 |
| Szerokość [mm] | 156 |
| Wysokość [mm] | 45 |
0| Kod towaru | DEC A210006 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 80 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 78 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
0| Kod towaru | DEC M110055 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 350 |
| Szerokość [mm] | 162 |
| Wysokość [mm] | 29 |
0| Kod towaru | DP1110.10.0596 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr powietrza |
| Długość [mm] | 285 |
| Szerokość [mm] | 155 |
| Wysokość [mm] | 45 |
| Długość całkowita [mm] | 288 |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
0| Kod towaru | DP1110.11.0122 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 77 |
| Ciśnienie otwarcia [bar] | 1,2 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0
0
00| Kod towaru | FEB 12766 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr powietrza |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Długość [mm] | 285 |
| Szerokość [mm] | 155 |
| Wysokość [mm] | 46 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 17556 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr z węglem aktywnym |
| Długość [mm] | 345 |
| Szerokość [mm] | 149 |
| Wysokość [mm] | 30 |
0| Kod towaru | FEB 176713 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0| Kod towaru | FEB 177662 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | FEB 39747 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | FEB 39759 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
0
0
00| Kod towaru | FEB 39760 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw części, przegląd okresowy |
00| Kod towaru | HP 300 072 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | filtr powietrza |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
| Kształt | prostokątny |
| materiał ramki | Tworzywo sztuczne |
| Długość [mm] | 287 |
| Szerokość [mm] | 157 |
| Wysokość [mm] | 46 |
