0
00
00| Kod towaru | SKF VKDA35501 |
| Producent | SKF |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| zalecana wymiana parami |
0
00
00| Kod towaru | SKF VKDA35501T |
| Producent | SKF |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem |
| Liczba na oś | 1 |
0
00
00| Kod towaru | SKF VKDP33500T |
| Producent | SKF |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Liczba na oś | 1 |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | OPT A-8734H |
| Producent | OPTIMAL |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 44 |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 16-031333 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 21-030529 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 34-003725 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | Jednorurowy Upside Down |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 31341 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 90468447 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| wymagana liczba | 2 |
| Masa [g] | 621 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Producent łożysk | IMPERGOM |
0
00
00| Kod towaru | MON MG247 |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Średnica otworu [mm] | 32 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK038 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | PK004 |
| Ciężar [kg] | 2,400 |
| Długość opakowania [cm] | 67 |
| Szerokość opakowania [cm] | 10 |
| Wysokość opakowania [cm] | 5 |
0
0
0| Kod towaru | SAC 115 007 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Parametr | FE32X157A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
00| Kod towaru | SAC 115 009 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Parametr | FEE32/22X155A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | SRL S010344G |
| Producent | SRLINE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | OPT A-8734H |
| Producent | OPTIMAL |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 44 |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 16-031333 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 21-030529 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 34-003725 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | Jednorurowy Upside Down |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 31341 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 90468447 |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| wymagana liczba | 2 |
| Masa [g] | 621 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Producent łożysk | IMPERGOM |
0
00
00| Kod towaru | MON MG247 |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Średnica otworu [mm] | 32 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK038 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | PK004 |
| Ciężar [kg] | 2,400 |
| Długość opakowania [cm] | 67 |
| Szerokość opakowania [cm] | 10 |
| Wysokość opakowania [cm] | 5 |
0
0
0| Kod towaru | SAC 115 007 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie oleju |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Parametr | FE32X157A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
00| Kod towaru | SAC 115 009 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Parametr | FEE32/22X155A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | SRL S010344G |
| Producent | SRLINE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Typ amortyzatora | Wkładka amortyzatora teleskopowego |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
