0
0
000| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | FEB 102286 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| sparowany numer artykułu | 102287 |
| Materiał | Guma / metal |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Informacja uzupełniająca | bez łożyska kulkowego |
| Przestrzegać informacji serwisowych | |
0| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | FEB 177217 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| sparowany numer artykułu | 177214 |
| Materiał | Guma / metal |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | IMP 36786C |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 54320BC40A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Masa [g] | 1121 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Numer komponentu | 2 |
| Producent łożysk | IMPERGOM |
| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | IMP 36787C |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 54325JE20C |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Masa [g] | 1287 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Numer komponentu | 2 |
| Producent łożysk | IMPERGOM |
| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | IMP 71590C |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 543209U01A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Masa [g] | 1212 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Numer komponentu | 2 |
| Producent łożysk | IMPERGOM |
| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | IMP 71591C |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| dla numeru OE | 54325ED02A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Masa [g] | 1190 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Numer komponentu | 2 |
| Producent łożysk | IMPERGOM |
| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | IMP 72412C |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Masa [g] | 1199 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Informacja uzupełniająca | bez śrub |
| Numer komponentu | 2 |
| Producent łożysk | IMPERGOM |
| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | IMP 72413C |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Masa [g] | 1226 |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem kulkowym |
| Informacja uzupełniająca | bez śrub |
| Numer komponentu | 2 |
| Producent łożysk | IMPERGOM |
| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | MTG 6490131 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem walcowym |
| sparowany numer artykułu | 6490132 |
| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | MTG 6490132 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zestaw naprawczy, mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Informacja uzupełniająca | z łożyskiem walcowym |
| sparowany numer artykułu | 6490131 |
| Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | MTG 6490135 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | mocowanie amortyzatora |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| sparowany numer artykułu | 6490133 |
| Informacja uzupełniająca | bez łożyska walcowego |
