0
0| z lewej | |
| Kod towaru | ABA 551-1167L-LEMC2 |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | reflektor |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z regulacją zasięgu świateł (elektryczna) |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez silnika elektrycznego |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Żarówka z cokołem | P43t |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Kolor | czarny |
| sparowany numer artykułu | 551-1167R-LEMC2 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
0
00
00| z lewej | |
| Kod towaru | TYC 20-1100-65-2 |
| Producent | TYC |
| Opis | reflektor |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z regulacją zasięgu świateł (elektryczna) |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez silnika elektrycznego |
| Kolor szkła reflektora lampy kierunkowskazu | biały |
| Kolor obudowy | czarny |
0
0| z lewej | |
| Kod towaru | ABA 551-1167L-LEMC2 |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | reflektor |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z regulacją zasięgu świateł (elektryczna) |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez silnika elektrycznego |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Rodzaj lampy | W5W |
| Żarówka z cokołem | P43t |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Kolor | czarny |
| sparowany numer artykułu | 551-1167R-LEMC2 |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
0
00
00| z lewej | |
| Kod towaru | TYC 20-1100-65-2 |
| Producent | TYC |
| Opis | reflektor |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Ruch lewo-/prawostronny | dla ruchu prawostronnego |
| Rodzaj lampy | H4 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z regulacją zasięgu świateł (elektryczna) |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez silnika elektrycznego |
| Kolor szkła reflektora lampy kierunkowskazu | biały |
| Kolor obudowy | czarny |
