0
0| Kod towaru | ABS 43682 |
| Producent | A.B.S. |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| sparowany numer artykułu | 43682 |
0
0
0| tylna oś po obydwu stronach | |
| Kod towaru | AFN DEPB005 |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| system hamulcowy | TRW |
| Liczba zestyków | 2 |
| Strona zabudowy | tylna oś po obydwu stronach |
0
0
0| Kod towaru | SKV 96SKV009 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| Ciężar [kg] | 0,52 |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | FRE 657055 |
| Producent | FRENKIT |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| system hamulcowy | TRW |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | KAM JBM001 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| Liczba zębów | 6 |
| ID zacisku hamulcowego | JBC0329, JBC0330 |
| Liczba zestyków | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
000| Kod towaru | NTY HZS-VW-001 |
| Producent | NTY |
| Opis |
000| tylna oś po obydwu stronach | |
| Kod towaru | NTY HZS-VW-001A |
| Producent | NTY |
| Opis | element nastawczy / sterujący, hamulec postojowy |
| Strona zabudowy | tylna oś po obydwu stronach |
| Liczba zębów | 6 |
| Rok modelowy od | 2005 |
| Rok modelowy do | 2008 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubą |

0
0| Kod towaru | CZE LCC7026A |
| Producent | RÓŻNE |
| Opis |

0
0| Kod towaru | CZE LCC7026B |
| Producent | RÓŻNE |
| Opis |

0
0| Kod towaru | CZE LCC7026C |
| Producent | RÓŻNE |
| Opis |

0
0| Kod towaru | XXX 3C0998281B |
| Producent | RÓŻNE |
| Opis |
0
0| tylna oś po obydwu stronach | |
| Kod towaru | TRU 07.35.277 |
| Producent | TRUCKTEC AUTOMOTIVE |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| dla numeru OE | 3C0 998 281 B |
| Strona zabudowy | tylna oś po obydwu stronach |
| Tryb pracy | elektryczny |
0
0
0| tylna oś po obydwu stronach | |
| Kod towaru | AFN DEPB005 |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| system hamulcowy | TRW |
| Liczba zestyków | 2 |
| Strona zabudowy | tylna oś po obydwu stronach |
0
0
0| Kod towaru | SKV 96SKV009 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| Ciężar [kg] | 0,52 |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | FRE 657055 |
| Producent | FRENKIT |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| system hamulcowy | TRW |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | KAM JBM001 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| Liczba zębów | 6 |
| ID zacisku hamulcowego | JBC0329, JBC0330 |
| Liczba zestyków | 2 |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
000| Kod towaru | NTY HZS-VW-001 |
| Producent | NTY |
| Opis |
000| tylna oś po obydwu stronach | |
| Kod towaru | NTY HZS-VW-001A |
| Producent | NTY |
| Opis | element nastawczy / sterujący, hamulec postojowy |
| Strona zabudowy | tylna oś po obydwu stronach |
| Liczba zębów | 6 |
| Rok modelowy od | 2005 |
| Rok modelowy do | 2008 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubą |

0
0| Kod towaru | CZE LCC7026A |
| Producent | RÓŻNE |
| Opis |

0
0| Kod towaru | CZE LCC7026B |
| Producent | RÓŻNE |
| Opis |

0
0| Kod towaru | CZE LCC7026C |
| Producent | RÓŻNE |
| Opis |

0
0| Kod towaru | XXX 3C0998281B |
| Producent | RÓŻNE |
| Opis |
0
0| tylna oś po obydwu stronach | |
| Kod towaru | TRU 07.35.277 |
| Producent | TRUCKTEC AUTOMOTIVE |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| dla numeru OE | 3C0 998 281 B |
| Strona zabudowy | tylna oś po obydwu stronach |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Oś tylna strona lewa, Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | MTG 0899170 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Układ hamulcowy | dla pojazdów z hamulcami tarczowymi z tyłu |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z elektrycznym hamulcem postojowym |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 1J0 973 722 A |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 2324156 |
| dla numeru PR | 1KU |
| dla numeru PR | 2EA |
| Wersja | IAM |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | N01470111 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 4E0615137 |
00| tylna oś po obydwu stronach | |
| Kod towaru | HP 117 535 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| Strona zabudowy | tylna oś po obydwu stronach |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z elektrycznym hamulcem postojowym |
| Liczba zestyków | 2 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| Materiał obudowy | PBT (polibutylentereftalat) |
| Kolor obudowy | czarny |
| Materiał obudowy | GFK (tworzywo sztuczne wzmocnione włóknem szklanym) |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z materiałem montażowym/ mocującym |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubami |
| Liczba śrub | 2 |
| Informacja uzupełniająca | Sterownik / oprogramowanie musi być adoptowany (update) |
