0
00
00| Kod towaru | BOS 0451203154 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 96 |
| Wymiar gwintu | 3/4" 16 UNF |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 0,8 |
| Informacja uzupełniająca | z dwoma zaworami zwrotnymi |
0
0
00| Kod towaru | BOS F026403900 |
| Producent | BOSCH |
| Opis |
0
00
00| Kod towaru | VAL 586019 |
| Producent | VALEO |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 96 |
| Wymiar gwintu | UNF 3/4" -16 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 0,8 |
| Ciężar [kg] | 0,415 |
00| Kod towaru | KOL 50013074 |
| Producent | KOLBENSCHMIDT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 31 |
| Średnica wylotu [mm] | 6 |
| Wymiar gwintu | 6 mm |
| Wysokość [mm] | 108 |
00| Kod towaru | MD 4068 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 4323062 |
| Średnica [mm] | 47 |
| Wysokość [mm] | 122 |
| Średnica 1 [mm] | 6 |
| Średnica 2 [mm] | 8 |
| Kolor | transparentny |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
0| Kod towaru | MD POC083 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | pompa paliwa |
| dla numeru OE | 4195148 |
| Tryb pracy | mechaniczne |
