00| Kod towaru | DEC A120261 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 122 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 56 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52342 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 130 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 4 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
00
00| Kod towaru | BOS 1457434438 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 88,2 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 93 |
| Wysokość [mm] | 131,5 |
| Wymiar gwintu wyjście | 3/4" 16 UNF |
0| Kod towaru | DP1110.13.0136 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr paliwa |
| Długość [mm] | 93,2 |
| Szerokość [mm] | 93,2 |
| Wysokość [mm] | 133 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Rozmiar gwintu wejście | M 36 X 1.5 |
0| Kod towaru | MD 4318 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 2339064480 |
| Średnica [mm] | 94 |
| Wysokość [mm] | 131 |
| Wymiar gwintu | 3/4" - 16 UNF |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
00| Kod towaru | DEC A120261 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przewodowy |
| Rozmiar gwintu 1 | 3/4"-16 UNF |
| Wysokość [mm] | 122 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 56 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52342 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 130 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 94 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 4 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
00
00| Kod towaru | BOS 1457434438 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr paliwa |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica [mm] | 88,2 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 93 |
| Wysokość [mm] | 131,5 |
| Wymiar gwintu wyjście | 3/4" 16 UNF |
0| Kod towaru | DP1110.13.0136 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr paliwa |
| Długość [mm] | 93,2 |
| Szerokość [mm] | 93,2 |
| Wysokość [mm] | 133 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
| Rozmiar gwintu wejście | M 36 X 1.5 |
0| Kod towaru | MD 4318 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | filtr paliwa |
| dla numeru OE | 2339064480 |
| Średnica [mm] | 94 |
| Wysokość [mm] | 131 |
| Wymiar gwintu | 3/4" - 16 UNF |
| Rodzaj filtra | Wkład filtra |
