0
0
00| Kod towaru | ASP S6125 |
| Producent | AS-PL |
| Opis | rozrusznik |
| Moc znamionowa [kW] | 1,2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Liczba zębów | 9 |
| dla numeru OE | 428000-4550 |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Nowa część bez kaucji |
0
0
00| Kod towaru | ASP SA6019 |
| Producent | AS-PL |
| Opis | twornik, rozrusznik |
| Liczba zębów | 9 |
| Długość 1 [mm] | 101 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 52,50 |
| Moc znamionowa [kW] | 1,2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Nowa część bez kaucji |
0
0
00| Kod towaru | ASP SS6018 |
| Producent | AS-PL |
| Opis | włącznik elektromagnetyczny rozrusznika |
| Napięcie [V] | 12 |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Nowa część bez kaucji |
0
0
00| Kod towaru | DEN DSN980 |
| Producent | DENSO |
| Opis | rozrusznik |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [kW] | 1,3 |
| Nowa część bez kaucji | |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Jakość | DENSO |
| Liczba zębów | 9 |
| Ciężar brutto [g] | 3240 |
0
0
0| Kod towaru | CRG 114125 |
| Producent | HC-CARGO |
| Opis | rozrusznik |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [kW] | 1,2 |
| Rodzaj rozrusznika | z przekładnią redukcyjną |
| Długość [mm] | 216,00 |
| Średnica kołnierza [mm] | 74,0 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Liczba otworów gwintowanych | 1 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Liczba zębów | 8 |
| Liczba zębów | 9 |
| Szczelina-ustawienie podstawowe [mm] | 11,50 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 11,00 |
0
0| Kod towaru | CRG 114660 |
| Producent | HC-CARGO |
| Opis | rozrusznik |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [kW] | 1,2 |
| Rodzaj rozrusznika | z przekładnią redukcyjną |
| Długość [mm] | 189,00 |
| Średnica kołnierza [mm] | 74,0 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Liczba otworów gwintowanych | 1 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Liczba zębów | 9 |
| Szczelina-ustawienie podstawowe [mm] | 11,50 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 11,00 |
0
0| Kod towaru | CRG 114889 |
| Producent | HC-CARGO |
| Opis | rozrusznik |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [kW] | 1,0 |
| Rodzaj rozrusznika | z przekładnią redukcyjną |
| Długość [mm] | 211,50 |
| Średnica kołnierza [mm] | 74,0 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Liczba otworów gwintowanych | 1 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Liczba zębów | 9 |
| Szczelina-ustawienie podstawowe [mm] | 12,00 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 11,00 |
0
0| Kod towaru | LCE LRS02380 |
| Producent | LUCAS |
| Opis | rozrusznik |
| Moc znamionowa [kW] | 1,2 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Średnica kołnierza [mm] | 74 |
| Liczba zębów | 8 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Zacisk | Pin "50" Plug |
| ID wykonania wtyczki | 0079 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Liczba otworów gwintowanych | 1 |
| Ciężar netto [kg] | 3,3 |
0
0| Kod towaru | LCE LRS04074 |
| Producent | LUCAS |
| Opis | rozrusznik |
| Moc znamionowa [kW] | 1,3 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Średnica kołnierza [mm] | 74 |
| Liczba zębów | 9 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Zacisk | Pin "30" M8 B+ |
| Zacisk | Pin "50" Plug |
| ID wykonania wtyczki | 0079 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Liczba otworów gwintowanych | 1 |
| Ciężar netto [kg] | 3,3 |
0
0| Kod towaru | LCE LRT00215 |
| Producent | LUCAS |
| Opis | rozrusznik |
| Moc znamionowa [kW] | 1 |
| Napięcie [V] | 12 |
| Średnica kołnierza [mm] | 74 |
| Liczba zębów | 9 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Zacisk | M8 |
| ID wykonania wtyczki | Plug |
| ID wykonania wtyczki | 0079 |
| Liczba otworów do mocowania | 2 |
| Liczba otworów gwintowanych | 1 |
| Ciężar netto [kg] | 3,1 |
0
0
00| Kod towaru | ASP SBH6011 |
| Producent | AS-PL |
| Opis | mocowanie, szczotki węglowe |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 63,70 |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Nowa część bez kaucji |
0| Kod towaru | ASP SBU9173S |
| Producent | AS-PL |
| Opis | tuleja, wał rozrusznika |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 7,00 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 9,50 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 13,00 |
| Wysokość [mm] | 9,20 |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Nowa część bez kaucji |
0
0
00| Kod towaru | ASP SD6037 |
| Producent | AS-PL |
| Opis | sprzęgło jednokierunkowe, rozrusznik |
| Liczba zębów | 9 |
| Długość 1 [mm] | 43,3 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 44,00 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 11,00 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 29,00 |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Nowa część bez kaucji |
0
0
00| Kod towaru | ASP SD6067 |
| Producent | AS-PL |
| Opis | sprzęgło jednokierunkowe, rozrusznik |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 29,00 |
| Liczba zębów | 9 |
| Długość 1 [mm] | 43,4 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 45,00 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 11,00 |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Nowa część bez kaucji |
0
0
00| Kod towaru | ASP SL6003 |
| Producent | AS-PL |
| Opis | dźwignia rozrusznika, gaźnik |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Nowa część bez kaucji |
0
0
00| Kod towaru | ASP SS6034 |
| Producent | AS-PL |
| Opis | włącznik elektromagnetyczny rozrusznika |
| Napięcie [V] | 12 |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Nowa część bez kaucji |
0
0
00| Kod towaru | ASP SS6039 |
| Producent | AS-PL |
| Opis | włącznik elektromagnetyczny rozrusznika |
| Napięcie [V] | 12 |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Nowa część bez kaucji |
0
0
00| Kod towaru | ASP SBH6011 |
| Producent | AS-PL |
| Opis | mocowanie, szczotki węglowe |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 63,70 |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Nowa część bez kaucji |
0| Kod towaru | ASP SBU9173S |
| Producent | AS-PL |
| Opis | tuleja, wał rozrusznika |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 7,00 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 9,50 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 13,00 |
| Wysokość [mm] | 9,20 |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Nowa część bez kaucji |
0
0
00| Kod towaru | ASP SD6037 |
| Producent | AS-PL |
| Opis | sprzęgło jednokierunkowe, rozrusznik |
| Liczba zębów | 9 |
| Długość 1 [mm] | 43,3 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 44,00 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 11,00 |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 29,00 |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Nowa część bez kaucji |
0
0
00| Kod towaru | ASP SD6067 |
| Producent | AS-PL |
| Opis | sprzęgło jednokierunkowe, rozrusznik |
| Kierunek obrotów | zgodnie z ruchem wskazówek zegara |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 29,00 |
| Liczba zębów | 9 |
| Długość 1 [mm] | 43,4 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 45,00 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 11,00 |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Nowa część bez kaucji |
0
0
00| Kod towaru | ASP SL6003 |
| Producent | AS-PL |
| Opis | dźwignia rozrusznika, gaźnik |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Nowa część bez kaucji |
0
0
00| Kod towaru | ASP SS6034 |
| Producent | AS-PL |
| Opis | włącznik elektromagnetyczny rozrusznika |
| Napięcie [V] | 12 |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Nowa część bez kaucji |
0
0
00| Kod towaru | ASP SS6039 |
| Producent | AS-PL |
| Opis | włącznik elektromagnetyczny rozrusznika |
| Napięcie [V] | 12 |
| Jakość | STANDARD LINE |
| Nowa część bez kaucji |
