0
0
00| Kod towaru | SAC 315 872 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SEOV32/15X161A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
0
00
00| Kod towaru | MON 376210SP |
| Producent | MONROE |
| Opis |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | BIL 19-217994 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | BIL 19-218014 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | BIL 19-220079 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | BIL 19-220093 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | BIL 19-247038 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | BIL 24-264563 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | rura pojedyncza |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | BIL 24-264570 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | rura pojedyncza |
0
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | KAM 2000841 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | KYB 3448017 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
00
00| Kod towaru | MON 376211SP |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Średnica otworu [mm] | 25 |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,4 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK446A |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | PK379 |
| Ciężar [kg] | 1,900 |
| Długość opakowania [cm] | 50,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 6,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 6,5 |
0
0| Kod towaru | OYO 20A9502-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
00
00| Kod towaru | MON 376210SP |
| Producent | MONROE |
| Opis |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | BIL 19-217994 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | BIL 19-218014 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | BIL 19-220079 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | BIL 19-220093 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | BIL 19-247038 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | BIL 24-264563 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | rura pojedyncza |
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | BIL 24-264570 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator nie podtrzymujący sprężyny |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | rura pojedyncza |
0
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | KAM 2000841 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | KYB 3448017 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
00
00| Kod towaru | MON 376211SP |
| Producent | MONROE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji na akcesoria przy wymianie parami |
| Średnica otworu [mm] | 25 |
| Średnica korbowodu [mm] | 12,4 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | MK446A |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | PK379 |
| Ciężar [kg] | 1,900 |
| Długość opakowania [cm] | 50,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 6,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 6,5 |
0
0| Kod towaru | OYO 20A9502-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolne oko |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
