0
0
00| Kod towaru | KNE LA391/S |
| Producent | KNECHT |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 270,0 |
| Szerokość [mm] | 99 |
| Wysokość [mm] | 20,0 |
| Szerokość opakowania [cm] | 2,40 |
| Długość opakowania [cm] | 22,6 |
| Wysokość opakowania [cm] | 33,10 |
| Ciężar netto [g] | 63 |
0
0
00| Kod towaru | FTR K1304-2X |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Długość [mm] | 277 |
| Szerokość [mm] | 101 |
| Wysokość [mm] | 20 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADG02531 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | komplet filtrów, wentylacja przestrzeńi pasażerskiej |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 278 |
| Szerokość [mm] | 101 |
| Wysokość [mm] | 20 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 1987431176 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 268 |
| Szerokość [mm] | 99,5 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| Ilość | 2 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 1987435074 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 270 |
| Szerokość [mm] | 98 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| Ilość | 2 |
0
0| Kod towaru | JPN 40F0008-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| wymagana liczba | 2 |
0
0| Kod towaru | KAM F429601 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr kabinowy |
| dla numeru OE | 681200803A |
| Długość [mm] | 277 |
| Szerokość [mm] | 100 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| dla numeru producenta | F429601 |
0
0| Kod towaru | KAM F526001 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr kabinowy |
| dla numeru OE | 681200803A |
| Długość [mm] | 277 |
| Szerokość [mm] | 100 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| dla numeru producenta | F526001 |
0
0| Kod towaru | OYO 40F0008-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | FTR K1304-2X |
| Producent | FILTRON |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Rozporządzenie UE w sprawie bezpieczeństwa produktów (GPSR) | IEC 60417-6183 wymagana specjalistyczna wiedza mechaniczna |
| Długość [mm] | 277 |
| Szerokość [mm] | 101 |
| Wysokość [mm] | 20 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADG02531 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | komplet filtrów, wentylacja przestrzeńi pasażerskiej |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| Długość [mm] | 278 |
| Szerokość [mm] | 101 |
| Wysokość [mm] | 20 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 1987431176 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 268 |
| Szerokość [mm] | 99,5 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| Ilość | 2 |
0
00
00| Kod towaru | BOS 1987435074 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | filtr cząstek stałych |
| Długość [mm] | 270 |
| Szerokość [mm] | 98 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| Ilość | 2 |
0
0| Kod towaru | JPN 40F0008-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr przeciwpyłkowy |
| wymagana liczba | 2 |
0
0| Kod towaru | KAM F429601 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr kabinowy |
| dla numeru OE | 681200803A |
| Długość [mm] | 277 |
| Szerokość [mm] | 100 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| dla numeru producenta | F429601 |
0
0| Kod towaru | KAM F526001 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | filtr kabinowy |
| Rodzaj filtra | Filtr kabinowy |
| dla numeru OE | 681200803A |
| Długość [mm] | 277 |
| Szerokość [mm] | 100 |
| Wysokość [mm] | 20 |
| dla numeru producenta | F526001 |
0
0| Kod towaru | OYO 40F0008-OYO |
| Producent | OYODO |
| Opis |
