0
0
00| Kod towaru | OSR 7507ULT |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GA 006 841-121 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12496NACP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
0
0
00| Kod towaru | NAR 17638 |
| Producent | NARVA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |

0
0
00| Kod towaru | PHI 11498ULAX2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | OSR 7507 |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Ilość | 10 |
0
0
00| Kod towaru | OSR 7507BL |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
0
0
00| Kod towaru | BOS 1987302213 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
0
0
00| Kod towaru | FEB 06896 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis |
0
0| Kod towaru | JPN PY21W 12V 21W |
| Producent | JPN |
| Opis | żarówka, oświetlenie pomocnicze |
| Kolor | żółty |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |

0
0
0| Kod towaru | PHO PY21W 12V 21W |
| Producent | M TECH |
| Opis |

0
0
0| Kod towaru | PHO Z50 |
| Producent | M TECH |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | NAR 17638BL |
| Producent | NARVA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj połączenia | Blister |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12496NAB2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
0
00
00| Kod towaru | PHI 12496SVB2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis |
0
0| Kod towaru | VEM V99-84-0009 |
| Producent | VEMO |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Kolor żarówki | pomarańczowy |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
0
00
0| Kod towaru | HEL 8GA 006 841-121 |
| Producent | HELLA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Projekt lampy | Halogen |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Ilość | 10 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12496NACP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
0
0
00| Kod towaru | NAR 17638 |
| Producent | NARVA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |

0
0
00| Kod towaru | PHI 11498ULAX2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | OSR 7507 |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Ilość | 10 |
0
0
00| Kod towaru | OSR 7507BL |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
0
0
00| Kod towaru | BOS 1987302213 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
0
0
00| Kod towaru | FEB 06896 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis |
0
0| Kod towaru | JPN PY21W 12V 21W |
| Producent | JPN |
| Opis | żarówka, oświetlenie pomocnicze |
| Kolor | żółty |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |

0
0
0| Kod towaru | PHO PY21W 12V 21W |
| Producent | M TECH |
| Opis |

0
0
0| Kod towaru | PHO Z50 |
| Producent | M TECH |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | NAR 17638BL |
| Producent | NARVA |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj połączenia | Blister |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12496NAB2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
| Kolor żarówki | żółty |
| Rodzaj lampy | Żarówka kulista |
0
00
00| Kod towaru | PHI 12496SVB2 |
| Producent | PHILIPS |
| Opis |
0
0| Kod towaru | VEM V99-84-0009 |
| Producent | VEMO |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Kolor żarówki | pomarańczowy |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
