0
0
00| Kod towaru | OSR 2723 |
| Producent | AMS-OSRAM |
| Opis | żarówka, oświetlenie tablicy przyrządów |
| Rodzaj lampy | W2,3W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 2,3 |
| Żarówka z cokołem | W2x4.6d |
| Rodzaj połączenia | Pudełko |
| Ilość | 10 |
0
0
00| Kod towaru | NAR 17073 |
| Producent | NARVA |
| Opis | żarówka, oświetlenie wnętrza |
| Rodzaj lampy | W2,3W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 2,3 |
| Żarówka z cokołem | W2x4.6d |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12061CP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka |
| Rodzaj lampy | W2,3W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 2,3 |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| Żarówka z cokołem | W2x4.6d |
0
0
00| Kod towaru | NAR 17073 |
| Producent | NARVA |
| Opis | żarówka, oświetlenie wnętrza |
| Rodzaj lampy | W2,3W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 2,3 |
| Żarówka z cokołem | W2x4.6d |
0
0
00| Kod towaru | PHI 12061CP |
| Producent | PHILIPS |
| Opis | żarówka |
| Rodzaj lampy | W2,3W |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 2,3 |
| Rodzaj lampy | Żarówka z trzonkiem szklanym |
| Żarówka z cokołem | W2x4.6d |
