00| Kod towaru | HP 104 493 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | żarówka, reflektor |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
0
0| Kod towaru | VEM V99-84-0009 |
| Producent | VEMO |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Kolor żarówki | pomarańczowy |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
00| Kod towaru | HP 104 493 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | żarówka, reflektor |
| Rodzaj lampy | P21W |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Żarówka z cokołem | BA15s |
| Napięcie [V] | 12 |
| Kolor żarówki | przezroczysty |
0
0| Kod towaru | VEM V99-84-0009 |
| Producent | VEMO |
| Opis | żarówka, lampa kierunkowskazu |
| Napięcie [V] | 12 |
| Moc znamionowa [W] | 21 |
| Rodzaj lampy | PY21W |
| Kolor żarówki | pomarańczowy |
| Żarówka z cokołem | BAU15s |
