0
0| z prawej | |
| Kod towaru | DPA 3G0941662K |
| Producent | DPA |
| Opis | reflektor przeciwmgłowy |
| Strona zabudowy | z prawej |
0| z prawej | |
| Kod towaru | ABA 441-1631R-UE |
| Producent | ABAKUS |
| Opis | światła do jazdy w dzień |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez mocowania lampy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez żarówki |
| Projekt lampy | Technologia żarówek |
| sparowany numer artykułu | 441-1631L-UE |
| Rodzaj lampy | W21W |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
0
00
0| z prawej | |
| Kod towaru | HEL 2PT 011 839-161 |
| Producent | HELLA |
| Opis | światła do jazdy w dzień |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z żarówką |
| Projekt lampy | Halogen |
| Rodzaj lampy | P21W |
| sparowany numer artykułu | 2PT 011 839-151 |
| Rodzaj rejestracji | Z aprobatą ECE |
| Rodzaj rejestracji | Sprawdzony wg CCC |
| Montaż/demontaż koniecznie do wykonania przez fachowców! | |
