0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D42235C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 41 |
| system hamulcowy | TRW |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 3C0615403A |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D41630 |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 41 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D42857A |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw akcesoriów, klocki hamulcowe |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| system hamulcowy | LUCAS |

0
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D45307S |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| system hamulcowy | TRW |
| Średnica [mm] | 41 |
| Zestaw pełny | |
| Wersja | WITH MECHANISM |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z elektrycznym hamulcem postojowym |
| Wersja | PISTON KIT+GUIDEPINS |
0
0
0| tylna oś po obydwu stronach | |
| Kod towaru | AFN DEPB003 |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| system hamulcowy | TRW |
| Liczba zestyków | 2 |
| Strona zabudowy | tylna oś po obydwu stronach |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 401611 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 41 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 402275 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 41 |
| system hamulcowy | TRW |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 3C0615403A |
| Oś tylna | |
| Kod towaru | RR003 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 41 |
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | FBE 2375-362-KIT |
| Producent | FEBEST |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Ograniczenia producenta | TRW |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk ham. z el. blokującym dla elektr. ham. postojowego |
| Informacja uzupełniająca | bez ramy mocującej |
0
0| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | KAM JBC0908 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Materiał | Aluminium |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z silnikiem elektrycznym |
| system hamulcowy | TRW |
| sparowany numer artykułu | JBC0907 |
| Średnica tłoka [mm] | 41 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 133 |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 22 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D42235C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 41 |
| system hamulcowy | TRW |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 3C0615403A |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D41630 |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 41 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D42857A |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw akcesoriów, klocki hamulcowe |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| system hamulcowy | LUCAS |

0
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D45307S |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| system hamulcowy | TRW |
| Średnica [mm] | 41 |
| Zestaw pełny | |
| Wersja | WITH MECHANISM |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z elektrycznym hamulcem postojowym |
| Wersja | PISTON KIT+GUIDEPINS |
0
0
0| tylna oś po obydwu stronach | |
| Kod towaru | AFN DEPB003 |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| system hamulcowy | TRW |
| Liczba zestyków | 2 |
| Strona zabudowy | tylna oś po obydwu stronach |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 401611 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 41 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 402275 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 41 |
| system hamulcowy | TRW |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 3C0615403A |
| Oś tylna | |
| Kod towaru | RR003 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 41 |
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | FBE 2375-362-KIT |
| Producent | FEBEST |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Ograniczenia producenta | TRW |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk ham. z el. blokującym dla elektr. ham. postojowego |
| Informacja uzupełniająca | bez ramy mocującej |
0
0| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | KAM JBC0908 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Materiał | Aluminium |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z silnikiem elektrycznym |
| system hamulcowy | TRW |
| sparowany numer artykułu | JBC0907 |
| Średnica tłoka [mm] | 41 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 133 |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 22 |
