0
0
0| Kod towaru | ABZ 522801 |
| Producent | A.B.S. |
| Opis | zacisk hamulca |
| Średnica tłoka [mm] | 41 |
| system hamulcowy | TRW |
| sparowany numer artykułu | 522802 |
| Materiał | Aluminium |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z elektrycznym hamulcem postojowym |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 133 |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 22 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D42235C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 41 |
| system hamulcowy | TRW |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 3C0615403A |
0
0
0| tylna oś po obydwu stronach | |
| Kod towaru | AFN DEPB003 |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| system hamulcowy | TRW |
| Liczba zestyków | 2 |
| Strona zabudowy | tylna oś po obydwu stronach |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 402275 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 41 |
| system hamulcowy | TRW |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 3C0615403A |
0
00
000| Kod towaru | LUC BHS332E |
| Producent | TRW |
| Opis | zacisk hamulca |
| Ograniczenia producenta | TRW |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z osadzeniem typu pięść |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk ham. z el. blokującym dla elektr. ham. postojowego |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z elektrycznym hamulcem postojowym |
| Materiał | Aluminium |
| Średnica tłoka [mm] | 41 |
| sparowany numer artykułu | BHS333E |
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego | |
| Przestrzegać danych technicznych | |
| uwzględnić informację serwisową |
0
0| Kod towaru | YSP YS-BC2317 |
| Producent | YSPARTS |
| Opis | zacisk hamulca |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Materiał | Aluminium |
| system hamulcowy | TRW |
| Średnica tłoka [mm] | 41 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D42235C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 41 |
| system hamulcowy | TRW |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 3C0615403A |
0
0
0| tylna oś po obydwu stronach | |
| Kod towaru | AFN DEPB003 |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | element nastawczy, zacisk hamulca postojowego |
| system hamulcowy | TRW |
| Liczba zestyków | 2 |
| Strona zabudowy | tylna oś po obydwu stronach |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 402275 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 41 |
| system hamulcowy | TRW |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 3C0615403A |
0
00
000| Kod towaru | LUC BHS332E |
| Producent | TRW |
| Opis | zacisk hamulca |
| Ograniczenia producenta | TRW |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z osadzeniem typu pięść |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk ham. z el. blokującym dla elektr. ham. postojowego |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z elektrycznym hamulcem postojowym |
| Materiał | Aluminium |
| Średnica tłoka [mm] | 41 |
| sparowany numer artykułu | BHS333E |
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego | |
| Przestrzegać danych technicznych | |
| uwzględnić informację serwisową |
0
0| Kod towaru | YSP YS-BC2317 |
| Producent | YSPARTS |
| Opis | zacisk hamulca |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Materiał | Aluminium |
| system hamulcowy | TRW |
| Średnica tłoka [mm] | 41 |
