| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 37696 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Masa [g] | 89 |
| Grubość [mm] | 99 |
| Kod towaru | IMP 48632 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 51011 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| dla numeru OE | 3C0511359A |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Masa [g] | 206 |
| Numer komponentu | 2 |
| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 51173 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Układ amortyzacji | regulacja poziomu |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 347 |
| Numer komponentu | 4 |
0
0
00| z tyłu | |
| Kod towaru | VKA 3C0511359A |
| Producent | VIKA |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 37696 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Masa [g] | 89 |
| Grubość [mm] | 99 |
| Kod towaru | IMP 48632 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 51011 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| dla numeru OE | 3C0511359A |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Masa [g] | 206 |
| Numer komponentu | 2 |
| Oś tylna | |
| Kod towaru | IMP 51173 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Układ amortyzacji | regulacja poziomu |
| Materiał | PU (poliuretan) |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 347 |
| Numer komponentu | 4 |
0
0
00| z tyłu | |
| Kod towaru | VKA 3C0511359A |
| Producent | VIKA |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | z tyłu |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | FEB 37323 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Długość [mm] | 100 |
| Szerokość [mm] | 58 |
| Materiał | PUR |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
