0
0| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | RTS 92.05992 |
| Producent | RTS |
| Opis | drążek kierowniczy |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Gwint zewn. 1 [mm] | M16x1,5 |
| Gwint zewn. 2 [mm] | M16x1,5 |
| Długość [mm] | 311 |
| Ciężar [kg] | 0,743 |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
0| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | SRL S030009 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
0
00
000| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | TRW JAR939 |
| Producent | TRW |
| Opis | drążek kierowniczy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z materiałem montażowym/ mocującym |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Długość przegub osiowy [mm] | 292 |
| Długość całkowita [mm] | 331 |
| Wymiar gwintu | M16x1,5 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
0
0
00| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | VKA 1K0423810A |
| Producent | VIKA |
| Opis | drążek kierowniczy |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość [mm] | 311 |
| Ciężar [kg] | 0,748 |
| wymagana liczba | 2 |
| Gwint zewn. [mm] | M16 x 1,5 |
0
0| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | RTS 92.05992 |
| Producent | RTS |
| Opis | drążek kierowniczy |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Gwint zewn. 1 [mm] | M16x1,5 |
| Gwint zewn. 2 [mm] | M16x1,5 |
| Długość [mm] | 311 |
| Ciężar [kg] | 0,743 |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
0| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | SRL S030009 |
| Producent | SRLINE |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
0
00
000| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | TRW JAR939 |
| Producent | TRW |
| Opis | drążek kierowniczy |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z materiałem montażowym/ mocującym |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Długość przegub osiowy [mm] | 292 |
| Długość całkowita [mm] | 331 |
| Wymiar gwintu | M16x1,5 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
0
0
00| Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | VKA 1K0423810A |
| Producent | VIKA |
| Opis | drążek kierowniczy |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Długość [mm] | 311 |
| Ciężar [kg] | 0,748 |
| wymagana liczba | 2 |
| Gwint zewn. [mm] | M16 x 1,5 |
0
0| Kod towaru | PPZ 5S1009 |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | drążek kierowniczy |
| Długość [mm] | 292 |
| Wymiar gwintu | M16x1,5 |
| Długość całkowita [mm] | 331 |
0| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | DAY DSS1106 |
| Producent | DAYCO |
| Opis | drążek kierowniczy |
| Rozmiar gwintu 1 | M16x1.5 |
| Rozmiar gwintu 2 | M16x1.5 |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
0
0
00| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | FEB 26045 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | drążek kierowniczy |
| Długość [mm] | 311 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M16 x 1,5 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M16 x 1,5 |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przeciwnakrętką |
0| Kod towaru | GSP S030009 |
| Producent | GSP |
| Opis | drążek kierowniczy |
| dla numeru OE | 3C0423810A |
| Rozmiar gwintu 1 | M16X1,5 |
| Rozmiar gwintu 2 | M16X1,5 |
| Długość [mm] | 310 |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 9020171 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | drążek kierowniczy |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | M-S0196 |
| Producent | MERTZ |
| Opis | drążek kierowniczy |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Gwint zewn. [mm] | M16x1,5 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M16x1,5 |
| Długość [mm] | 311 |
| dla numeru OE | 1K0 423 810 A |
00| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | HP 110 275 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | drążek kierowniczy |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Długość całkowita [mm] | 334 |
| Gwint zewn. 1 [mm] | M 16 |
| Skok gwintu 1 [mm] | 1,5 |
| Gwint zewn. 2 [mm] | M 16 |
| Skok gwintu 2 [mm] | 1,5 |
| Normy DIN (nakrętki) | DIN 936 (nakrętki sześciokątne, wersja niska) |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przeciwnakrętką |
0
0| Kod towaru | PPZ 5S1009 |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | drążek kierowniczy |
| Długość [mm] | 292 |
| Wymiar gwintu | M16x1,5 |
| Długość całkowita [mm] | 331 |
0| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | DAY DSS1106 |
| Producent | DAYCO |
| Opis | drążek kierowniczy |
| Rozmiar gwintu 1 | M16x1.5 |
| Rozmiar gwintu 2 | M16x1.5 |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
0
0
00| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | FEB 26045 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | drążek kierowniczy |
| Długość [mm] | 311 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | M16 x 1,5 |
| Wymiar gwintu zewnętrznego | M16 x 1,5 |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przeciwnakrętką |
0| Kod towaru | GSP S030009 |
| Producent | GSP |
| Opis | drążek kierowniczy |
| dla numeru OE | 3C0423810A |
| Rozmiar gwintu 1 | M16X1,5 |
| Rozmiar gwintu 2 | M16X1,5 |
| Długość [mm] | 310 |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 9020171 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | drążek kierowniczy |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
0| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | M-S0196 |
| Producent | MERTZ |
| Opis | drążek kierowniczy |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Gwint zewn. [mm] | M16x1,5 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | M16x1,5 |
| Długość [mm] | 311 |
| dla numeru OE | 1K0 423 810 A |
00| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | HP 110 275 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | drążek kierowniczy |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Długość całkowita [mm] | 334 |
| Gwint zewn. 1 [mm] | M 16 |
| Skok gwintu 1 [mm] | 1,5 |
| Gwint zewn. 2 [mm] | M 16 |
| Skok gwintu 2 [mm] | 1,5 |
| Normy DIN (nakrętki) | DIN 936 (nakrętki sześciokątne, wersja niska) |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z przeciwnakrętką |
