00| Kod towaru | DEC DSB131G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| system tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica obudowy w strefie zaciskania [mm] | 55 |
0
0
00| Kod towaru | SAC 311 852 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Parametr | SFE36/25X164A |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| system tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica obudowy [mm] | 55 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Średnica korbowodu [mm] | 25 |
0
0000
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | KYB 334834 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| system tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 50 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Oś przednia | |
| Kod towaru | AIC 56268 |
| Producent | AIC |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Zamiana tylko w parach | |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji lub do 75 000 km |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | ASH MA-00492 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| system tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 50 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| dla numeru OE | 1K0413031AH |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | ASH MA-00752 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| system tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0148 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| dla numeru OE | 3C0413031BC |
00
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 22-183729 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Parametr | 150/72 |
| Średnica obudowy w strefie zaciskania [mm] | 55 |
| system tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
00
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 35-158714 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Średnica obudowy w strefie zaciskania [mm] | 55 |
| system tłumienia drgań zawieszenia | Jednorurowy Upside Down |
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | DAC 454720 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| system tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | DEC DSB371G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| system tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica korbowodu [mm] | 25 |
| Średnica obudowy w strefie zaciskania [mm] | 55 |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2000377 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| system tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica [mm] | 50 |
0
0000
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | KYB 3358000 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| system tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica 1/Średnica 2 [mm] | 25/55 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
0
000| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | NTY A-AU-016 |
| Producent | NTY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | NTY A-VW-014 |
| Producent | NTY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
0
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | NTY A-VW-030 |
| Producent | NTY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
0
00
0| Kod towaru | SAC 317 574 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| system tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE36/25X164A |
| Średnica obudowy [mm] | 55 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0000
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | KYB 334834 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| system tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 50 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Oś przednia | |
| Kod towaru | AIC 56268 |
| Producent | AIC |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Zamiana tylko w parach | |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji lub do 75 000 km |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | ASH MA-00492 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| system tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica zewnętrzna kolumny amortyzatora [mm] | 50 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| dla numeru OE | 1K0413031AH |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | ASH MA-00752 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| system tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | SMA0148 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Typ amortyzatora | Amortyzator teleskopowy |
| dla numeru OE | 3C0413031BC |
00
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 22-183729 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna płyta |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Parametr | 150/72 |
| Średnica obudowy w strefie zaciskania [mm] | 55 |
| system tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
00
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | BIL 35-158714 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Średnica obudowy w strefie zaciskania [mm] | 55 |
| system tłumienia drgań zawieszenia | Jednorurowy Upside Down |
0
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | DAC 454720 |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| system tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
00| Oś przednia | |
| Kod towaru | DEC DSB371G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| system tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica korbowodu [mm] | 25 |
| Średnica obudowy w strefie zaciskania [mm] | 55 |
0
0
0| Oś przednia | |
| Kod towaru | KAM 2000377 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| system tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica [mm] | 50 |
0
0000
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | KYB 3358000 |
| Producent | KYB |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| system tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Średnica 1/Średnica 2 [mm] | 25/55 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
0
000| Oś przednia, z lewej, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | NTY A-AU-016 |
| Producent | NTY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | NTY A-VW-014 |
| Producent | NTY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
0
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | NTY A-VW-030 |
| Producent | NTY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
0
00
0| Kod towaru | SAC 317 574 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| system tłumienia drgań zawieszenia | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE36/25X164A |
| Średnica obudowy [mm] | 55 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
