000| Kod towaru | NTY GPP-VW-031 |
| Producent | NTY |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Materiał | Guma z wkładem tekstylnym |
| Przewód turbosprężarki | Strona gorąca |
0
0
0| Kod towaru | BUG 82667 |
| Producent | BUGIAD |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Długość [mm] | 220 |
| Materiał | FVMQ (kauczuk fluorosilikonowy) |
| dla numeru OE | 3C0 145828 K |
| Informacja uzupełniająca | z opaską zaciskową |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 59 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 62 |
0
0
0| Kod towaru | SKV 24SKV028 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Ciężar [kg] | 0,24 |
| Przewód układu chłodzącego | przewód rurowy do bloku silnika |
| Przewód układu chłodzącego | Strona zimna |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
0| Kod towaru | 27824 IBRAS |
| Producent | IBRAS |
| Opis |
0| Kod towaru | MD 96056 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| dla numeru OE | 3C0145828K |
0
0
0| Kod towaru | VAI 10-2870 |
| Producent | VAICO |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Materiał | Guma z wkładem tekstylnym |
| Materiał pierścień kompr.-zgarniający / pierścień uszcz. | Stal szlachetna |
000| Kod towaru | NTY GPP-VW-031 |
| Producent | NTY |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Materiał | Guma z wkładem tekstylnym |
| Przewód turbosprężarki | Strona gorąca |
0
0
0| Kod towaru | BUG 82667 |
| Producent | BUGIAD |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Długość [mm] | 220 |
| Materiał | FVMQ (kauczuk fluorosilikonowy) |
| dla numeru OE | 3C0 145828 K |
| Informacja uzupełniająca | z opaską zaciskową |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 59 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 62 |
0
0
0| Kod towaru | SKV 24SKV028 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Ciężar [kg] | 0,24 |
| Przewód układu chłodzącego | przewód rurowy do bloku silnika |
| Przewód układu chłodzącego | Strona zimna |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
0| Kod towaru | 27824 IBRAS |
| Producent | IBRAS |
| Opis |
0| Kod towaru | MD 96056 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| dla numeru OE | 3C0145828K |
0
0
0| Kod towaru | VAI 10-2870 |
| Producent | VAICO |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Materiał | Guma z wkładem tekstylnym |
| Materiał pierścień kompr.-zgarniający / pierścień uszcz. | Stal szlachetna |
| z lewej na dole | |
| Kod towaru | AIC 56739 |
| Producent | AIC |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | z lewej na dole |
| Informacja uzupełniająca | z obejmą przewodu elastycznego |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji lub do 75 000 km |
0
0
00| z tyłu z lewej | |
| Kod towaru | SKV 24SKV142 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Ciężar [kg] | 0,23 |
| Przewód układu chłodzącego | Strona zimna |
| Przewód układu chłodzącego | przewód rurowy do bloku silnika |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) | |
0| Kod towaru | MC09718 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| Masa [g] | 200 |
00| Turbosprężarka spalinowa, z lewej, po stronie silnika | |
| Kod towaru | HP 114 478 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | po stronie silnika |
| Strona zabudowy | Turbosprężarka spalinowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z szybkozłączką |
| Materiał | MVQ (silikon-kauczuk) |
| Informacja uzupełniająca | z opaską zaciskową |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Rodzaj przewodu | Wąż kształtowy |
0
0
00| Kod towaru | VKA 3C0145828K |
| Producent | VIKA |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| z lewej na dole | |
| Kod towaru | AIC 56739 |
| Producent | AIC |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | z lewej na dole |
| Informacja uzupełniająca | z obejmą przewodu elastycznego |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji lub do 75 000 km |
0
0
00| z tyłu z lewej | |
| Kod towaru | SKV 24SKV142 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | z tyłu z lewej |
| Ciężar [kg] | 0,23 |
| Przewód układu chłodzącego | Strona zimna |
| Przewód układu chłodzącego | przewód rurowy do bloku silnika |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) | |
0| Kod towaru | MC09718 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Ciężar [kg] | 0,2 |
| Masa [g] | 200 |
00| Turbosprężarka spalinowa, z lewej, po stronie silnika | |
| Kod towaru | HP 114 478 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Strona zabudowy | po stronie silnika |
| Strona zabudowy | Turbosprężarka spalinowa |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z szybkozłączką |
| Materiał | MVQ (silikon-kauczuk) |
| Informacja uzupełniająca | z opaską zaciskową |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniem |
| Rodzaj przewodu | Wąż kształtowy |
0
0
00| Kod towaru | VKA 3C0145828K |
| Producent | VIKA |
| Opis | przewód powietrza doładowującego |
