0
00
0| z tyłu, z prawej | |
| Kod towaru | SKV 16SKV004 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | zamek drzwi |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Napięcie [V] | 12 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Liczba zestyków | 6 |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| sparowany numer artykułu | 16SKV003 |
| Ciężar [kg] | 0,75 |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) | |
0| z tyłu po prawej | |
| Kod towaru | MD 31152 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zamek drzwi |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| dla numeru OE | 3B4839016A |
00
000| z tyłu po prawej | |
| Kod towaru | NTY EZC-VW-004 |
| Producent | NTY |
| Opis | zamek drzwi |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| sparowany numer artykułu | EZC-VW-003 |
0
00
0| z tyłu, z prawej | |
| Kod towaru | SKV 16SKV004 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | zamek drzwi |
| Strona zabudowy | z tyłu |
| Strona zabudowy | z prawej |
| Napięcie [V] | 12 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Liczba zestyków | 6 |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| sparowany numer artykułu | 16SKV003 |
| Ciężar [kg] | 0,75 |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) | |
0| z tyłu po prawej | |
| Kod towaru | MD 31152 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | zamek drzwi |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| dla numeru OE | 3B4839016A |
00
000| z tyłu po prawej | |
| Kod towaru | NTY EZC-VW-004 |
| Producent | NTY |
| Opis | zamek drzwi |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| sparowany numer artykułu | EZC-VW-003 |
| z tyłu po prawej | |
| Kod towaru | AIC 52974 |
| Producent | AIC |
| Opis | zamek drzwi |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| system zamykania | z systemem zamka centralnego |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Liczba zestyków | 6 |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdu z kierownicą z lewej strony |
| Pojazd z kierownicą po lewej /prawej stronie | dla pojazdów z kierownicą po prawej stronie |
| sparowany numer artykułu | 52973 |
| Gwarancja | 5 lat gwarancji lub do 75 000 km |
0
0| z tyłu po prawej | |
| Kod towaru | ATA AT12788 |
| Producent | AT AUTOTEILE GERMANY |
| Opis | zamek drzwi |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Napięcie [V] | 12 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| dla numeru OE | 3B4 839 016 A |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Długość [mm] | 160 |
| uwzględnić informację serwisową | |
| Wersja | OEM - Quality - Line |
0
00
0| z tyłu po prawej | |
| Kod towaru | BOR B13358 |
| Producent | BORSEHUNG |
| Opis | zamek drzwi |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
00| z tyłu po prawej | |
| Kod towaru | HP 113 834 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | zamek drzwi |
| Strona zabudowy | z tyłu po prawej |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Liczba zestyków | 6 |
| Kształt obudowy wtyczki | Wersja D |
| sparowany numer artykułu | 113 833 |
