0
0
00| Oś tylna strona lewa, Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | HP 107 652 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Wysokość [mm] | 136 |
| Zamiana tylko w parach | |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D5002 |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D5226 |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| dla numeru OE | 3B0512131H |
0
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | KAM 2019040 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| dla numeru OE | 3B0512131H |
0
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | KAM 2020040 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| dla numeru OE | 3B0512131H |
| dla numeru producenta | 2020040 |
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | NTY AB-AU-001K |
| Producent | NTY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | NTY AB-AU-005K |
| Producent | NTY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | VKA 3B0512131H |
| Producent | VIKA |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| Długość [mm] | 135 |
| wymagana liczba | 2 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 18 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 15 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | VKA 3B0512131H/KPL |
| Producent | VIKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | VKA 3B0512131HH/KPL |
| Producent | VIKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
0
0
00| Oś tylna strona lewa, Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | HP 107 652 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Wysokość [mm] | 136 |
| Zamiana tylko w parach | |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D5002 |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D5226 |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| dla numeru OE | 3B0512131H |
0
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | KAM 2019040 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| dla numeru OE | 3B0512131H |
0
0
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | KAM 2020040 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| dla numeru OE | 3B0512131H |
| dla numeru producenta | 2020040 |
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | NTY AB-AU-001K |
| Producent | NTY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | NTY AB-AU-005K |
| Producent | NTY |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | VKA 3B0512131H |
| Producent | VIKA |
| Opis | odbojnik, resorowanie |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Ciężar [kg] | 0,09 |
| Długość [mm] | 135 |
| wymagana liczba | 2 |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 18 |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 15 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | VKA 3B0512131H/KPL |
| Producent | VIKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | VKA 3B0512131HH/KPL |
| Producent | VIKA |
| Opis | zestaw ochrony przeciwpyłowej, amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
