0
00
00| Kod towaru | SKF VKJP3005 |
| Producent | SKF |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 24 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 90 |
0
0
00| Kod towaru | GKN 306353 |
| Producent | LOBRO |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 24 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 92 |
| Wysokość [mm] | 88 |
| Materiał osłony | NBR (Nitril-Butadien-kauczuk) |
| Nowa część | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze smarem |
0| Kod towaru | FAG 772045930 |
| Producent | FAG |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 24 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 90 |
| Długość [mm] | 90 |
| Materiał | Guma |
0
0
00| Od strony koła, Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 01171 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Długość [mm] | 84 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 24 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 88 |
| Materiał | Guma |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Przestrzegać informacji serwisowych | |
00| Od strony koła | |
| Kod towaru | IMP 30537 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| dla numeru OE | 701498203 |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Materiał | Guma |
| Masa [g] | 282 |
| Producent obejm | OETIKER |
| Długość [mm] | 90 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 24 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 90 |
00| Od strony koła | |
| Kod towaru | IMP 30740 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | osłona, wał napędowy |
| dla numeru OE | 701498203 |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Materiał | Guma |
| Masa [g] | 114 |
| Długość [mm] | 90 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 24 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 90 |
0
0| Od strony koła, Oś przednia | |
| Kod towaru | JPN 50P9001-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Długość [mm] | 84 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 24 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 88 |
0
0| Kod towaru | GKN 306482 |
| Producent | LOBRO |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 24 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 92 |
| Wysokość [mm] | 88 |
| Tylko w połączeniu z | 4A0407643A |
| Wymiar gwintu | M16x1.5x77 |
| Materiał osłony | NBR (Nitril-Butadien-kauczuk) |
| Nowa część | |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze smarem |
0
0| Kod towaru | GKN 306483 |
| Producent | LOBRO |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 24 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 92 |
| Wysokość [mm] | 88 |
| Tylko w połączeniu z | 4B0407643 |
| Wymiar gwintu | M14x1.5x73 |
| Materiał osłony | NBR (Nitril-Butadien-kauczuk) |
| Nowa część | |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze smarem |
0
0| Kod towaru | GKN 306484 |
| Producent | LOBRO |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 24 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 92 |
| Wysokość [mm] | 88 |
| Tylko w połączeniu z | 4B0407643A |
| Wymiar gwintu | M16x1.5x72 |
| Materiał osłony | NBR (Nitril-Butadien-kauczuk) |
| Nowa część | |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze smarem |
0| Od strony koła | |
| Kod towaru | MC00187 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | osłona, wał napędowy |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| Masa [g] | 139 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 24 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 88 |
0| Od strony koła, Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | MC01187 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Ciężar [kg] | 0,24 |
| Masa [g] | 240 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 24 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 90 |
0
00
00| Od strony koła | |
| Kod towaru | SAS 1906047 |
| Producent | SASIC |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| dla numeru OE | 3B0498203F |
0
0
00| Kod towaru | GKN 306353 |
| Producent | LOBRO |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 24 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 92 |
| Wysokość [mm] | 88 |
| Materiał osłony | NBR (Nitril-Butadien-kauczuk) |
| Nowa część | |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze smarem |
0| Kod towaru | FAG 772045930 |
| Producent | FAG |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 24 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 90 |
| Długość [mm] | 90 |
| Materiał | Guma |
0
0
00| Od strony koła, Oś przednia | |
| Kod towaru | FEB 01171 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Długość [mm] | 84 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 24 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 88 |
| Materiał | Guma |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Przestrzegać informacji serwisowych | |
00| Od strony koła | |
| Kod towaru | IMP 30537 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| dla numeru OE | 701498203 |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Materiał | Guma |
| Masa [g] | 282 |
| Producent obejm | OETIKER |
| Długość [mm] | 90 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 24 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 90 |
00| Od strony koła | |
| Kod towaru | IMP 30740 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | osłona, wał napędowy |
| dla numeru OE | 701498203 |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Materiał | Guma |
| Masa [g] | 114 |
| Długość [mm] | 90 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 24 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 90 |
0
0| Od strony koła, Oś przednia | |
| Kod towaru | JPN 50P9001-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Długość [mm] | 84 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 24 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 88 |
0
0| Kod towaru | GKN 306482 |
| Producent | LOBRO |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 24 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 92 |
| Wysokość [mm] | 88 |
| Tylko w połączeniu z | 4A0407643A |
| Wymiar gwintu | M16x1.5x77 |
| Materiał osłony | NBR (Nitril-Butadien-kauczuk) |
| Nowa część | |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze smarem |
0
0| Kod towaru | GKN 306483 |
| Producent | LOBRO |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 24 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 92 |
| Wysokość [mm] | 88 |
| Tylko w połączeniu z | 4B0407643 |
| Wymiar gwintu | M14x1.5x73 |
| Materiał osłony | NBR (Nitril-Butadien-kauczuk) |
| Nowa część | |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze smarem |
0
0| Kod towaru | GKN 306484 |
| Producent | LOBRO |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 24 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 92 |
| Wysokość [mm] | 88 |
| Tylko w połączeniu z | 4B0407643A |
| Wymiar gwintu | M16x1.5x72 |
| Materiał osłony | NBR (Nitril-Butadien-kauczuk) |
| Nowa część | |
| Informacja uzupełniająca | ze śrubą |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | ze smarem |
0| Od strony koła | |
| Kod towaru | MC00187 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | osłona, wał napędowy |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Ciężar [kg] | 0,14 |
| Masa [g] | 139 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 24 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 88 |
0| Od strony koła, Oś przednia po obydwu stronach | |
| Kod towaru | MC01187 |
| Producent | METALCAUCHO |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Strona zabudowy | Oś przednia po obydwu stronach |
| Wysokość [mm] | 90 |
| Ciężar [kg] | 0,24 |
| Masa [g] | 240 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 24 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 90 |
0
00
00| Od strony koła | |
| Kod towaru | SAS 1906047 |
| Producent | SASIC |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| dla numeru OE | 3B0498203F |
