0| Od strony koła, Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 39038 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| dla numeru OE | C9241JA11A |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | Guma |
| Masa [g] | 287 |
| Długość [mm] | 122 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 30 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 99 |
| Od strony koła, Oś przednia | |
| Kod towaru | IMP 39038/TE |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | zestaw osłon, wał napędowy |
| dla numeru OE | C9241JA11A |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 283 |
| Producent obejm | OETIKER |
| Długość [mm] | 122 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 30 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 99 |
00| Od strony koła, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | IMP 71516 |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | osłona, wał napędowy |
| dla numeru OE | C9241JA11A |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Materiał | Guma |
| Masa [g] | 96 |
| Długość [mm] | 122 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 30 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 99 |
| Od strony koła, Oś przednia, z prawej | |
| Kod towaru | IMP 71516/TE |
| Producent | IMPERGOM |
| Opis | osłona, wał napędowy |
| dla numeru OE | C9241JA11A |
| Strona zabudowy | Od strony koła |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z prawej |
| Materiał | Termoplast |
| Masa [g] | 93 |
| Długość [mm] | 122 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 30 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 99 |
