0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52120 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
00| Kod towaru | ASH 10-02-215 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 102 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 73,5 |
| Średnica zabudowy [mm] | 70 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 x 16 |
| dla numeru OE | 1449182 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT32114 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DP1110.11.0040 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0| Kod towaru | DP1110.11.0327 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 77 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADM52120 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 74 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
00| Kod towaru | ASH 10-02-215 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 102 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 73,5 |
| Średnica zabudowy [mm] | 70 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 x 16 |
| dla numeru OE | 1449182 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT32114 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 100 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 78 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DP1110.11.0040 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 87 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
0| Kod towaru | DP1110.11.0327 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Wysokość [mm] | 77 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 72 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 1 |
