00| Kod towaru | DEC A210032 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 67 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 54 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
00| Kod towaru | ASH 10-08-800 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 102 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Średnica zabudowy [mm] | 63 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 -16 UNF |
| dla numeru OE | 1651085FA0 |
00| Kod towaru | ASH 10-08-898 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Średnica zabudowy [mm] | 62,6 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 - 16 UNF |
| dla numeru OE | 71742115 |
00| Kod towaru | ASH 35-08-805 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | pompa wody, chłodzenie silnika |
| Wysokość zabudowy [mm] | 98 |
| Liczba otworów do mocowania | 4 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 28 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADK82102 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 83 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT32109 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DEC A210032-S |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| dostępny tylko w opakowaniu zbiorczym | |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 67 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 54 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Jednostka ilości | Zestaw |
0| Kod towaru | DEC A210104 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 80 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 27149 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0
00| Kod towaru | FEB 39829 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 83 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
00| Kod towaru | DEC A210032 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 67 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 54 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
00| Kod towaru | ASH 10-08-800 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 102 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 80 |
| Średnica zabudowy [mm] | 63 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 -16 UNF |
| dla numeru OE | 1651085FA0 |
00| Kod towaru | ASH 10-08-898 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 87 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Średnica zabudowy [mm] | 62,6 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 3/4 - 16 UNF |
| dla numeru OE | 71742115 |
00| Kod towaru | ASH 35-08-805 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | pompa wody, chłodzenie silnika |
| Wysokość zabudowy [mm] | 98 |
| Liczba otworów do mocowania | 4 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 28 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADK82102 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 83 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADT32109 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DEC A210032-S |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| dostępny tylko w opakowaniu zbiorczym | |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 67 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 54 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Jednostka ilości | Zestaw |
0| Kod towaru | DEC A210104 |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 92 |
| Wymiar gwintu | 3/4"-16 UNF |
| Średnica zewnętrzna 1 [mm] | 80 |
| Średnica wewnętrzna 1 [mm] | 63 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 55 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 27149 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 76 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 68 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
0
0
00| Kod towaru | FEB 39829 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 83 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 69 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
