0
0
00| Kod towaru | BLP ADT32101 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Materiał obudowy | blacha stalowa |
| Wysokość [mm] | 139 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | DP1110.11.0285 |
| Producent | DR!VE+ |
| Opis | filtr oleju |
| Długość [mm] | 94 |
| Szerokość [mm] | 94 |
| Wysokość [mm] | 173 |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna 2 [mm] | 71 |
| Średnica wewnętrzna 2 [mm] | 62 |
| Ciśnienie otwarcia zaworu bocznikowego [bar] | 0,7 |
0| Kod towaru | FEB 183237 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 175 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 97 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica wewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 62,3 |
| Średnica zewnętrzna pierścienia uszczelniającego [mm] | 71,7 |
0
0
00| Kod towaru | FEB 22540 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 151 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 95 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 3/4" - 16 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 70 |
0
0
0| Kod towaru | FEB 35340 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 171 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 93 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 1" - 12 UNF |
| Przestrzegać wymiarów |
0
0
00| Kod towaru | FEB 38241 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pasek klinowy wielorowkowy |
| Długość [mm] | 690 |
| DIN / ISO | 7867 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Cecha chemiczna | elastyczny |
| Liczba żeber | 5 |
| Informacja uzupełniająca | wymagane narzędzie specjalne do montażu |
0
0
00| Kod towaru | FEB 38245 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | pasek klinowy wielorowkowy |
| Długość [mm] | 1019 |
| DIN / ISO | 7867 |
| Materiał | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Cecha chemiczna | elastyczny |
| Liczba żeber | 6 |
| Informacja uzupełniająca | wymagane narzędzie specjalne do montażu |
0
0
00| Kod towaru | FEB 40858 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | zestaw paska klinowego wielorowkowego |
| Długość 1 [mm] | 690 |
| Długość 2 [mm] | 1019 |
| Cecha chemiczna | elastyczny |
| Liczba żeber 1 | 5 |
| Liczba żeber 2 | 6 |
| Materiał pasa | EPDM (Ethylen-Propylen-Dien-Kautschuk) |
| Informacja uzupełniająca | wymagane narzędzie specjalne do montażu |
