00| Kod towaru | ASH 10-09-915 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 120 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 1 1/2-12 |
| Długość [mm] | 120 |
| Średnica wewnętrzna [mm] | 98 |
| dla numeru OE | 8971482701 |
00| Kod towaru | ASH 10-09-999 |
| Producent | ASHIKA |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Długość [mm] | 150 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 120 |
| Średnica zabudowy [mm] | 115 |
| Gwint wewnętrzny [mm] | 1 1/2 x 12 |
| dla numeru OE | 8970492820 |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADZ92111 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 150 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 120 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 1 1/2" - 12 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 112 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADZ92114 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 120 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 124 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 1 1/2" - 12 UNS |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 115 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0
0
00| Kod towaru | BLP ADZ92123 |
| Producent | BLUE PRINT |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 122 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 124 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 1 1/2" - 12 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 104 |
| Przestrzegać informacji serwisowych |
0| Kod towaru | FEB 47472 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | filtr oleju |
| Rodzaj filtra | Filtr przykręcany |
| Wysokość [mm] | 122 |
| Średnica zewnętrzna [mm] | 124 |
| Wymiar gwintu wewnętrznego | 1 1/2" - 12 UNF |
| Średnica pierścienia uszczelniającego [mm] | 104 |
