0
0
00| Kod towaru | NRF 38940 |
| Producent | NRF |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| Liczba zestyków | 3 |
| Wymiar gwintu | 3/8-24UNF Male |
| Napięcie [V] | 12 |
| Czynnik chłodniczy | R 134a |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |
0
00
00| Kod towaru | DEL TSP0435069 |
| Producent | DELPHI |
| Opis |
0
00
00| Kod towaru | DEN DPS05009 |
| Producent | DENSO |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| Rodzaj gwintu | Gwint UNF |
| Wymiar gwintu | 3/8" 24 UNF-2A |
| Rodzaj wtyczki | męski |
| dla numeru OE | 64536909257 |
| Masa [g] | 40 |
| Ciężar brutto [g] | 42 |
| artykuł alternatywny | - |
0
0
0| Kod towaru | SKV 95SKV113 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Liczba zestyków | 3 |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
0
0| Kod towaru | BHS 6ZL351028141 |
| Producent | HELLA |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | NRF 38925 |
| Producent | NRF |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| Wymiar gwintu | 7/16-20 Female |
| Napięcie [V] | 12 |
| Czynnik chłodniczy | R 134a |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |

0| Kod towaru | CK0015 POL |
| Producent | POLCAR |
| Opis |
0
0| Kod towaru | TRU 08.59.069 |
| Producent | TRUCKTEC AUTOMOTIVE |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| dla numeru OE | 64 53 8 391 639 |
0
0| Kod towaru | TRU 08.59.070 |
| Producent | TRUCKTEC AUTOMOTIVE |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| dla numeru OE | 64 53 9 181 464 |
0
00
00| Kod towaru | DEL TSP0435069 |
| Producent | DELPHI |
| Opis |
0
00
00| Kod towaru | DEN DPS05009 |
| Producent | DENSO |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| Rodzaj gwintu | Gwint UNF |
| Wymiar gwintu | 3/8" 24 UNF-2A |
| Rodzaj wtyczki | męski |
| dla numeru OE | 64536909257 |
| Masa [g] | 40 |
| Ciężar brutto [g] | 42 |
| artykuł alternatywny | - |
0
0
0| Kod towaru | SKV 95SKV113 |
| Producent | ESEN SKV |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| Napięcie [V] | 12 |
| Ciężar [kg] | 0,05 |
| Tryb pracy | elektryczny |
| Liczba zestyków | 3 |
| Gwarancja | 3 lata gwarancji |
| Zawsze porównuj starą i nową część (w szczególności nr OE) |
0
0| Kod towaru | BHS 6ZL351028141 |
| Producent | HELLA |
| Opis |
0
0
00| Kod towaru | NRF 38925 |
| Producent | NRF |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| Wymiar gwintu | 7/16-20 Female |
| Napięcie [V] | 12 |
| Czynnik chłodniczy | R 134a |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | z uszczelnieniami |

0| Kod towaru | CK0015 POL |
| Producent | POLCAR |
| Opis |
0
0| Kod towaru | TRU 08.59.069 |
| Producent | TRUCKTEC AUTOMOTIVE |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| dla numeru OE | 64 53 8 391 639 |
0
0| Kod towaru | TRU 08.59.070 |
| Producent | TRUCKTEC AUTOMOTIVE |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| dla numeru OE | 64 53 9 181 464 |
0| Kod towaru | FEB 172236 |
| Producent | FEBI BILSTEIN |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Liczba połączeń | 3 |
0
00
00| Kod towaru | BET ASE 22 000P |
| Producent | MAHLE |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| Liczba zestyków | 3 |
| Wymiar gwintu | 3/8"-24UNF |
| Rodzaj gwintu | Gwint zewn. |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
| Długość [mm] | 45 |
| Rozmiar klucza | 24 |
| Ciśnienie otwarcia (21) [bar] | 0 |
| Ciśnienie zamknięcia (21) [bar] | 500 |
| Długość gwintu [mm] | 7,5 |
| Ciężar netto [g] | 19 |
| Ciężar netto [g] | 37 |
| Długość opakowania [cm] | 4,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 4,5 |
| Szerokość opakowania [cm] | 4,50 |
| Wysokość opakowania [cm] | 7,5 |
| Wysokość opakowania [cm] | 7,50 |
0| Kod towaru | MD K52028 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| dla numeru OE | 64536946346 |
| Wymiar gwintu | 7/16 |
| Rodzaj gwintu | Gwint UNF |
0| Kod towaru | MD K52074 |
| Producent | MEAT & DORIA |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| dla numeru OE | 64530152475 |
| Wymiar gwintu | 3/8-24 |
| Rodzaj gwintu | Gwint UNF |
| z lewej, z przodu | |
| Kod towaru | MTG 0917204 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| Wersja | Drucksensor |
| Strona zabudowy | z przodu |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Liczba zestyków | 3 |
| Wymiar gwintu | 3/8"24UNF |
| Rozmiar klucza | 24 |
0
0
0| Kod towaru | NIS 301009 |
| Producent | NISSENS |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| Kształt obudowy wtyczki | prostokątny |
| Materiał | Aluminium |
| Liczba zestyków | 3 |
| Rodzaj wtyczki | męski |
| Rozmiar klucza | S24 |
| Wymiar gwintu | 3/8-24UNF-2A |
| Napięcie [V] | 5 |
00| Kod towaru | HP 502 517 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | przełącznik ciśnieniowy, klimatyzacja |
| Liczba połączeń włącznika ciśnieniowego | 3 |
| Informacja uzupełniająca | z pierścieniem uszczelniającym |
