0
0
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D4846C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Średnica [mm] | 38 |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1J0615423 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D4846K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 8E0615423 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0
0
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D4846C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Średnica [mm] | 38 |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1J0615423 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D4846K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 8E0615423 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 400945 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Średnica [mm] | 38 |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1J0615423 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 400945K |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 8E0615423 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | LAU 77.2367 |
| Producent | LAUBER |
| Opis | zacisk hamulca |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Grubość tarczy hamulcowej [mm] | 9 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Gwarancja | 2 lata gwarancji |
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego | |
| Średnica tłoka cylindra [mm] | 38 |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| Materiał | Aluminium |
| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | MTG 6260006 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| sparowany numer artykułu | 6260005 |
| Wersja | IAM |
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
00| Oś tylna strona prawa | |
| Kod towaru | HP 115 680 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona prawa |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem odpowietrzającym |
| sparowany numer artykułu | 115 679 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | srebrnoszary |
| Odpowiada części oryginalnej w kolorze | czerwony |
| Cecha chemiczna | lakierowalny |
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
