0
0
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D4846C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Średnica [mm] | 38 |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1J0615423 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D4846K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 8E0615423 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0
0
000| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D4846C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Średnica [mm] | 38 |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1J0615423 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D4846K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 8E0615423 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0
0| Kod towaru | ABZ 522451 |
| Producent | A.B.S. |
| Opis | zacisk hamulca |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| system hamulcowy | TRW |
| sparowany numer artykułu | 522452 |
| Materiał | Aluminium |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Liczba połączeń | 1 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 118 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 12 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 400945 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Średnica [mm] | 38 |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1J0615423 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 400945K |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 8E0615423 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
