0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D41614C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1610900880 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D41614K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 4400X9 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D41666K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 51877199 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D41614C |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1610900880 |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D41614K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 4400X9 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0
0
00| Oś tylna | |
| Kod towaru | AFN D41666K |
| Producent | AUTOFREN SEINSA |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | LUCAS |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 51877199 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
000| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | NTY HZT-FR-004 |
| Producent | NTY |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| Informacja uzupełniająca | bez ramy mocującej |
| Średnica tłoka [mm] | 34 |
| sparowany numer artykułu | HZT-FR-005 |
0
0| Kod towaru | PPH 4B2055L |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | zacisk hamulca |
| Średnica 1/Średnica 2 [mm] | 38,0 |
| system hamulcowy | ATE |
0
0| Kod towaru | YSP YS-BC0135 |
| Producent | YSPARTS |
| Opis | zacisk hamulca |
| Średnica 1/Średnica 2 [mm] | 38,0 |
| system hamulcowy | ATE |
0
0
0| Kod towaru | ABS 430361 |
| Producent | A.B.S. |
| Opis | zacisk hamulca |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| system hamulcowy | ATE |
| sparowany numer artykułu | 430362 |
| Materiał | Aluminium |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 144 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 11 |
0
0| Kod towaru | ABZ 430361 |
| Producent | A.B.S. |
| Opis | zacisk hamulca |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| system hamulcowy | ATE |
| sparowany numer artykułu | 430362 |
| Materiał | Aluminium |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 144 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 11 |
0
0
00| Kod towaru | BOS 0986473173 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | zacisk hamulca |
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego | |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| Szerokość wewnętrzna [mm] | 56 |
| system hamulcowy | ATE |
| Materiał | Aluminium |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| sparowany numer artykułu | 0 986 474 173 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 1 987 470 603 |
0
0| za osią, Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | DRI 4172100 |
| Producent | DRI |
| Opis | zacisk hamulca |
| sparowany numer artykułu | 4272100 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | za osią |
| Ograniczenia producenta | ATE |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 11 |
| Typ tarczy hamulcowej | pełny |
| dla średnicy tarczy hamulcowej [mm] | 265 |
| dla średnicy tarczy hamulcowej [mm] | 280 |
| Materiał | Aluminium |
| Długość dźwigni [mm] | 71 |
| Ciężar netto [kg] | 1,72 |
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego | |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 401695 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1610900880 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 401695K |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 4400X9 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0
0| Kod towaru | JPN 21H9077-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | zacisk hamulca |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z elektrycznym hamulcem postojowym |
| system hamulcowy | ATE |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 11 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 144 |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
0
0
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | KAM JBC0191 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| Materiał | Aluminium |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez silnika elektrycznego |
| system hamulcowy | ATE |
| sparowany numer artykułu | JBC0192 |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 144 |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 11 |
| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | MTG 6260045 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| sparowany numer artykułu | 6260046 |
| Wersja | IAM |
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
0
0
00| Kod towaru | QB 113-1306X |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw tulei prowadzących, zacisk hamulca |
| Liczba na oś | 2 |
00| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | HP 631 426 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem odpowietrzającym |
| niewymagany zwrot starej części | |
| sparowany numer artykułu | 631 425 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z żeliwa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
000| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | NTY HZT-FR-004 |
| Producent | NTY |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| Informacja uzupełniająca | bez ramy mocującej |
| Średnica tłoka [mm] | 34 |
| sparowany numer artykułu | HZT-FR-005 |
0
0| Kod towaru | PPH 4B2055L |
| Producent | PROFIPOWER |
| Opis | zacisk hamulca |
| Średnica 1/Średnica 2 [mm] | 38,0 |
| system hamulcowy | ATE |
0
0| Kod towaru | YSP YS-BC0135 |
| Producent | YSPARTS |
| Opis | zacisk hamulca |
| Średnica 1/Średnica 2 [mm] | 38,0 |
| system hamulcowy | ATE |
0
0
0| Kod towaru | ABS 430361 |
| Producent | A.B.S. |
| Opis | zacisk hamulca |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| system hamulcowy | ATE |
| sparowany numer artykułu | 430362 |
| Materiał | Aluminium |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 144 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 11 |
0
0| Kod towaru | ABZ 430361 |
| Producent | A.B.S. |
| Opis | zacisk hamulca |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| system hamulcowy | ATE |
| sparowany numer artykułu | 430362 |
| Materiał | Aluminium |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 144 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 11 |
0
0
00| Kod towaru | BOS 0986473173 |
| Producent | BOSCH |
| Opis | zacisk hamulca |
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego | |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| Szerokość wewnętrzna [mm] | 56 |
| system hamulcowy | ATE |
| Materiał | Aluminium |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| sparowany numer artykułu | 0 986 474 173 |
| Numer artykułu zalecanego akcesorium | 1 987 470 603 |
0
0| za osią, Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | DRI 4172100 |
| Producent | DRI |
| Opis | zacisk hamulca |
| sparowany numer artykułu | 4272100 |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Strona zabudowy | za osią |
| Ograniczenia producenta | ATE |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 11 |
| Typ tarczy hamulcowej | pełny |
| dla średnicy tarczy hamulcowej [mm] | 265 |
| dla średnicy tarczy hamulcowej [mm] | 280 |
| Materiał | Aluminium |
| Długość dźwigni [mm] | 71 |
| Ciężar netto [kg] | 1,72 |
| Produkt podlegający wymianie przy zakupie nowego | |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 401695 |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 1610900880 |
0| Oś tylna | |
| Kod towaru | ERT 401695K |
| Producent | ERT |
| Opis | zestaw naprawczy, zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna |
| Średnica [mm] | 38 |
| system hamulcowy | ATE |
| Zestaw pełny | |
| dla numeru OE | 4400X9 |
| Wersja | WITH MECHANISM |
0
0| Kod towaru | JPN 21H9077-JPN |
| Producent | JPN |
| Opis | zacisk hamulca |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy (1-tłoczkowy) |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| Wyposażenie pojazdu | do pojazdów z elektrycznym hamulcem postojowym |
| system hamulcowy | ATE |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 11 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 144 |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
0
0
0| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | KAM JBC0191 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| Materiał | Aluminium |
| Artykuł uzupełniający / informacja uzupełniająca | bez silnika elektrycznego |
| system hamulcowy | ATE |
| sparowany numer artykułu | JBC0192 |
| Średnica tłoka [mm] | 38 |
| Rozstaw śrub mocujących [mm] | 144 |
| dla grubości tarczy hamulcowej [mm] | 11 |
| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | MTG 6260045 |
| Producent | METZGER AUTOTEILE |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
| sparowany numer artykułu | 6260046 |
| Wersja | IAM |
| Nowa część | |
| niewymagany zwrot starej części | |
0
0
00| Kod towaru | QB 113-1306X |
| Producent | QUICK BRAKE |
| Opis | zestaw tulei prowadzących, zacisk hamulca |
| Liczba na oś | 2 |
00| Oś tylna strona lewa | |
| Kod towaru | HP 631 426 |
| Producent | TOPRAN |
| Opis | zacisk hamulca |
| Strona zabudowy | Oś tylna strona lewa |
| Informacja uzupełniająca | z zaworem odpowietrzającym |
| niewymagany zwrot starej części | |
| sparowany numer artykułu | 631 425 |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy z żeliwa |
| Typ zacisku hamulca | Zacisk hamulcowy ze zintegrowanym hamulcem pomocniczym |
