0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | BIL 22-158475 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| sparowany numer artykułu | 22-158482 |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | BIL 35-140207 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| sparowany numer artykułu | 35-140214 |
| Układ amortyzacji | Jednorurowy Upside Down |
0
0| z lewej | |
| Kod towaru | DAC 452372L |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Parametr | SFE32/22X177A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | DEC DSB111G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KAM 2000374 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
000| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | NTY A-FT-020 |
| Producent | NTY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Przestrzegać danych technicznych | |
| Zamiana tylko w parach | |
| sparowany numer artykułu | A-FT-019 |
0
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 313 552 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X177A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| sparowany numer artykułu | 315 873 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 315 363 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X176A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| sparowany numer artykułu | 315 364 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SRL S010487G |
| Producent | SRLINE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | TRW JGM6456T |
| Producent | TRW |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Średnica [mm] | 50 |
| Długość 1 [mm] | 529 |
| Długość 2 [mm] | 351 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Liczba na oś | 1 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
0
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | TRW JGM6878T |
| Producent | TRW |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Średnica [mm] | 50 |
| Długość 1 [mm] | 526 |
| Długość 2 [mm] | 358 |
| Średnica korbowodu [mm] | 20 |
| Liczba na oś | 1 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | BIL 22-158475 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| sparowany numer artykułu | 22-158482 |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | BIL 35-140207 |
| Producent | BILSTEIN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| sparowany numer artykułu | 35-140214 |
| Układ amortyzacji | Jednorurowy Upside Down |
0
0| z lewej | |
| Kod towaru | DAC 452372L |
| Producent | DACO GERMANY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Parametr | SFE32/22X177A |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | DEC DSB111G |
| Producent | DENCKERMANN |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | KAM 2000374 |
| Producent | KAMOKA |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Układ amortyzacji | dwururka |
000| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | NTY A-FT-020 |
| Producent | NTY |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Przestrzegać danych technicznych | |
| Zamiana tylko w parach | |
| sparowany numer artykułu | A-FT-019 |
0
0
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 313 552 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X177A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| sparowany numer artykułu | 315 873 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0
0
00| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SAC 315 363 |
| Producent | SACHS |
| Opis | amortyzator |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Parametr | SFE32/22X176A |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| sparowany numer artykułu | 315 364 |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
0| Oś przednia, z lewej | |
| Kod towaru | SRL S010487G |
| Producent | SRLINE |
| Opis | amortyzator |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Strona zabudowy | Oś przednia, z lewej |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Sposób mocowania amortyzatora | dolna opaska zaciskowa |
| Układ amortyzacji | dwururka |
0
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | TRW JGM6456T |
| Producent | TRW |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Średnica [mm] | 50 |
| Długość 1 [mm] | 529 |
| Długość 2 [mm] | 351 |
| Średnica korbowodu [mm] | 22 |
| Liczba na oś | 1 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
0
000| Oś przednia | |
| Kod towaru | TRW JGM6878T |
| Producent | TRW |
| Opis | amortyzator |
| Strona zabudowy | Oś przednia |
| Rodzaj amortyzatorów | Ciśnienie gazu |
| Typ amortyzatora | Kolumna zawieszenia |
| Układ amortyzacji | dwururka |
| Sposób mocowania amortyzatora | górny trzon |
| Średnica [mm] | 50 |
| Długość 1 [mm] | 526 |
| Długość 2 [mm] | 358 |
| Średnica korbowodu [mm] | 20 |
| Liczba na oś | 1 |
| Przestrzegać danych technicznych | |
